Przywróćmy pamięć pomordowanych na Wołyniu! Nie dajmy o nich zapomnieć! Paweł Zdziarski - wRealu24


LINK DO PETYCJI WS. POMNIKA ZBRODNI WOŁYŃSKIEJ: Wspomóż telewizję wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24 Zapraszamy do zakupu książki ,,Pandemia Cenzury\". ZAKAZANE wywiady Piotra S
Najlepsze komentarze do filmu "Przywróćmy pamięć pomordowanych na Wołyniu! Nie dajmy o nich zapomnieć! Paweł Zdziarski":

ilona szymanowska: Obudźcie się do psa wafla. Im dłużej będziecie czcić ofiary, tym więcej ich będzie. Z prawem przyciągania radzę się zapoznać!
Hanna Garbacz: Koscielnicy z kosciola jak wy wybaczacie !!!!!!
Po co chodzicie do kosciola ?????!!!!!
Glusi ludzie msciwi ludzie czego wy sie uczycie w kosciele .Przestanicie kopac dalej doly ?
W K: Jednak prawdziwym cmentarzem tamtych Polaków jest ziemia, w której leżą ich kości. Dlatego tę ziemię należy odzyskać i tak się stanie. Rozmiar Ukrainy znowu będzie odpowiadał jej nazwie, a to z tej prostej przyczyny, że Moskal musi zlikwidować Ukrainę, jeśli chce ocalić siebie. Przy okazji Węgrzy, Rumunii, Mołdawianie odzyskają swoje ziemie i miasta, a Polska, jeśli zechce, odzyska swoje. Żeby nie było lamentu banderowców, trzeba by z Niemcami i z Moskalem uzgodnić pobudowanie im kilku zastępczych miast na Ukrainie, co by nie było, że granica polsko - rumuńska i polsko - węgierska komuś odebrały dach nad głową i by Polska nie domagała się już od nich, Niemców i Rosji, reparacji za II Wojnę Światową.
Dorota Polakowska: Nie PozwalaMY zapomieć. Nie bądż obojętny. SkładaMY hołd???????
Robert Barron: Ello o rządzie Polski od 30 lat to nic inego jak kneSEJM Dzięki wyborcy ? Jedynie prawda jest ważna i się obroni Pokazuje już ze Ukraina nigdy państwem nie była i to co Mamy dzisiaj to już korzeny pozamiatany rozbity kraj .Pomaganie Im i dawanie kasy to nie jest interes Polski .Bo Ich już Nie ma Mieli czas 30 lat stworzyć państwo
Ksi?stwo Kraków: Chyba za darmo nikt nikomu nic nie robi wystarczy zapytać się co tam było przez ostatnie 300 lat
wRealu24: Szanowni Widzowie!

Prosimy o wsparcie naszej niezależnej, oddolnej i propolskiej telewizji wRealu24.

Darowizna /wspomoz-nas

nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193

tytułem: darowizna na wRealu24
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=z_QJgb2NBjM