TESTUJĘ WASZE TRIKI NA SPRZĄTANIE W DOMU!! ✨ CZY TO NAPRAWDĘ DZIAŁA?! - Panna Joanna


Hejka! W dzisiejszym odcinku zaprezentuję Wam 5 trików na szybsze, łatwiejsze i sprawniejsze sprzątanie w domu! Tak się składa, że dowiedziałam się o nich od Was i postanowiłam przetestować na żywo aż 4 z nich. Jeśli też macie dość kamienia w Waszej łazie
Najlepsze komentarze do filmu "TESTUJĘ WASZE TRIKI NA SPRZĄTANIE W DOMU!! ✨ CZY TO NAPRAWDĘ DZIAŁA?!":

olisz: Oo jak dobrze bo dziś całe mieszkanie do wysprzątania ?

Ja tak samo stosuje ocet do pralki, a także do czajnika na kamień. Wiadomo później trzeba parę razy wodę zagotować żeby nie było czuć octu.
Mąż ostatnio zakupił przez przypadek magiczną gąbkę i jestem w szoku jest się świetnie spisuje ?
Natalia: Uwielbiam taką domową tematykę, nagrywaj więcej takich filmów ?

Od kiedy poznałam jakieś 2, 3 lata temu ściereczkę z viledy to moje domowe życie się odmieniło ?
Natalia: Ja mam taki trik, który stosuje od lat. Jeśli chce aby panele się błyszczały biorę płyn do mycia naczyń i mopa, psikam mop i myję panele. Polecam ?
Aleksandra Bini?da: Przygotuj więcej takich filmików, mega pomoc ??
Wioletta Nowak: Ooo... Jest mój trick z czyszczeniem piekarnika, folia aluminiowa+mleczko cif ? mówiłam, że zadziała ? super to wyszło na filmie ??
Jessica D?bska: Kocham ściereczki z Viledy ❤️ a z tym octem zaraz muszę spróbować ?
Pchelstwo: Do usuwania kamienia używam octu, ale dodatkowo z sodą i wtedy wszystko schodzi ?
MyPannamigotka: Świetny film. Ściereczki mam i uwielbiam, piekarnik też od niedawna czyszczę czyścikiem z folii i jest o niebo szybciej i dokładniej niż jakimikolwiek gąbeczkami. Ja mam sposób na odkamienianie czajnika elektrycznego : po zagotowaniu wody wsyoujemy opakowanie kwasku cytrynowego (uwaga będzie się pienić), zostawiamy na 15 min, po czym wypłukujemy i mamy czysty czajnik bez kamienia (i bez smrodku octu) ?
Milena Sitnik: Ściereczki z Vieledy też uwielbiam ? jak coś to uważajcie przy specyficznych (innych niż na filmie) armaturach z obkladaniem ich octem, bo ja mam takie nie klasyczne i niestety się zniszczył kran w kuchni i jest do wymiany.
A moje triki (to nie sprzątanie ale..) dodawanie sody do białego prania. Bardzo ładnie odświeża biel ?
Aleksandra Mi?kowicz: Jasne że nie jest dobrze przy tricku soda +ocet - owszem, to widowiskowe i fajne bąbelki... Aleeeeee... Soda zobojętnia ocet i powstaje po prostu substancja obojętna jak woda :) lepszy pomysł to albo sama soda i odrobina wody, albo sam ocet, nigdy razem:) polecam konto Beaty Moje na wierzchu, ona jest wymiataczem jeśli chodzi o te sprawy.. :) Ale filmik mega ciekawy, pozdrawiam ?
xmadzikosx: Ja do kamienia zdecydowanie bardziej polecam kwasek cytrynowy, idealnie doczyszcza wszystko ? ja w sumie z blaszkami nie mam takiego problemu bo zawsze używam papieru do pieczenia ?
Cherry: Wow coś dla mnie bo biorę się za generalne porządki ? a tak poza tym to bardzo ładnie wyglądasz w tej różowej opasce ??
Weronika Jeziorska: AŚKA!! Rękawiczki na obie ręcę! Nie brodź w cifie bo szkoda twoich pięknych dłoni :D ja sobie tak załatwiłam poparzenia a leczenie było nieciekawe. Sama stosuje sodę i ocet do czyszczenia prawie całego domu! Polecam zasypywać sodą np plastikowe pojemniki na jedzenie by pozbyć się zapachu albo stosować jak "peeling" do czyszczenia uporczywych zabrudzeń w fugach ;)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=xjWjenc6FtI