1100. Wiertarka Iskra RX1, RX2, pozycjoner. Plany na kolejne lata... - Jarek Ostaszewski


Krzysztof Brzeziński bywa u nas od lat i za każdym razem zaskakuje nas kolejnymi pomysłami. Nie inaczej będzie tym razem :) Zapraszamy Was na krótką rozmowę, gdzie opowiemy o najnowszyszych wersjach Iskry oraz dowiecie się oanach na przyszłość. ➤ Zapra
Komentarze:

###???: Pięknie super film
MrMicha?: Dużo się dzieje na kanale, dużo dużo nowości :)
Grzegorz Sinko: Witam krytyki niema.tylko pokarz jak to funkcjonuje proszę?
Fox PL: Nie jestem stolarzem, choć parę mebli popełniłem , bardzo podoba mi się pomysłowość tego zestawu. Super.
Sylwester Sliwinski: W kwestii baterii do Iskry, czemu nie dolaczyc do systemu baterii CAS ? Na tym systemie pracuja narzędzia Metabo, Mafell, Prebena I kilka innych.
Krystian My?liwiec: Bardzo ciekawe ?
Piotr: Bałem się że ten sprzęt zostanie sprzedany i zagraniczny kapitał położy na to swoją "łapę". A tu jednak właściciel jest wytrwały. Super panie Krzysztofie. Oby te rozwiązanie na zawsze pozostało w Polsce. Najbardziej jestem zachwycony rozmiarem tego sprzętu. Po mimo małej wielkości jest wstanie wiercić przy każdym rozmiarze płyty.
Co do rozwiązania na baterię. Coraz częściej przeszkadza mi, że każdy producent stosuje zupełnie inne połączenie urządzenie z bateria. I nie można baterii producenta X podpiąć do urządzenia producenta Y. Może firma Iskra ma możliwość wejścia w współpracę z inna firmą i skorzystać już z gotowego rozwiązania. To tez zaoszczędzi Wam czasu. Do tego nie musicie przejmować się obsługa gwarancyjną. Ma to swoje plusy i jak i tez minusy bo ucieka Wam potencjalny zysk w momocie gdy stworzycie swój projekt baterii. Nie zależnie co zrobicie trzymam kciuki za rozwój i nowa piłę nad która pracujecie.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=i0zGD0n1YN4