LIS, ONET, INTERNET! - Faja


Witam Tomka w internecie! Mam też dla niego parę rad. Posłuchaj Tomku starego wygi internetowego, Szymka.
Najlepsze komentarze do filmu "LIS, ONET, INTERNET!":

jokoona ona: Myślę że ostatnie słowa szymona najlepiej oddają życzenie na przyszłość lisa...znikaj ... a najlepsze to smarkanie nosa...heheh
czujnyobserwator acab: lis ty czerwona holotooooo
Ujdul Ujdaae: Ale się nabija :D
PS. Jestem w kinie na "Historia Roja" a tam przed filmem reklama nowego programu towarzysza Lisa... Oglądasz film o bohaterach Polski a przed nim reklamują gościa, który z tą Polską usilnie walczy. Daje to do myślenia.
Mototech: takie komentarze mi się podobają! Pozdrawiam
Lis, oby spotkało Cię to czego życzysz innym, pozdrowienia dla kumatych
Turbo Roman: Lis to najwiekszy.......
ps.pomozcie kurde bo nie wiem co wpisac
Gitarre Musik: ty a ty te książki za tobą to na wagę kupiłeś? bo po twojej gębie to odczytania nie widzę. weź sę kup drzewo w Izraelu i chop, chop spadajka cwelu!
ARTUR SEBA: Tomek jak jesteś taki dobry w pracy to do Niemiec wypieprzaj pracować - dziadu
Yatzeck: Szymon, dzieeeęki! To są grepsy! Ja chcę jeszcze raz...! Aaa no tak, mogę jeszcze raz, to nie tv. Btw, ja bym chciał Cie widzieć w telewizji.... na każdym w niej ekranie.... :) Taka moja wywrotowa idea.
Dawid Bil: Jak nie podkręci tempa to na szybkości zmieniam na 1.25 lub 1,5 i dalej da się oglądać czasem u niektórych to nawet lepiej jest :) i czas oszczędzam lub mogę oglądnąć więcej, w tv chyba Brytyjskiej już dawno zaczęli tak niektóre filmy i seriale nieznacznie przyśpieszać żeby więcej czasu na zajebiste reklamy było . Pozdrawiam Panie Szymonie i lać czerwoną zarazę bo jeszcze jej tu sporo jest i nie zapowiada się żeby szybko odeszła, młodzi tego właśnie chcą ! wypędzić dziadów ! :) Z ciekawości możesz sam zobaczyć jak wyglądasz przy oglądaniu 1.5 jest znośnie i widać więcej "nienaturalnych" - wyuczonych z premedytacją ruchów.
made in poland rp: majewski I lis ale inteligencja hi hi
Kuba H: +Observer2171 Ja polecam to, jak sobie Kurwy stolki rozdaja, i wpierdalaja za nasze pieniadze .. Najzabawniejsze jest to, ze polowa tych pajacow, nawet kompetencji nie ma /politycy/oni-dostali-fuche-od-pis-lista-nazwisk,artykuly,617833.html
Picfanek: te dłużyzny są po to żeby wyjść na ynteligienta
Jan Kowalski: Dobra, TOMKOWI płacą niemcy i faszyści, a tobie KTO ??!! kto płaci Ci, za dobre życie czyli za drogie samochody, drogie perfumy, drogie garnitury ?...
YouDjinn: brechtam! super Szymonie ??
jozef wisniewski: Onet to kurwa niemiecka a lis to cwel !!!
Chszuchurz: Chyba zrezygnuję z otwierania Onetu... non stop nadziewam się tam na "świstokliki" odsyłacze, które w magiczny sposób zabierają mnie prosto do programu Tomasza Lisa, nabijając mu sztucznie liczbę odsłon. Żałosne :-)
Tomasz Gro: LISA raz na onecie obejrzalem, nawet nie dokonca propaganda dla tepakow ! A teraz wogole z onetu sa lepsze stronki !!!
cezary sterlus: majewski wali ci w centrale
Tomasz Gro: Lis jest pryszczem na Polskiej Ziemi !!!!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=586odoAzAt0