JAK NIE TRACIĆ HAJSU w Polsce ? Czyli na czym naprawdę tracimy - Michał Jesionowski


Jak oszczędzać by nie tracić? zapowiadany niedawno vlog o tym gdzie i jak tracimy najwięcej kasy z mojego tylko punktu widzenia, wjechał właśnie na ekran, zgadzasz się to to kciuk w górę, masz inne przemyślenia podziel się w komentarzu. Porównywarka ubez
Komentarze:

Maciej Karwowski: ❤❤❤
Lukas189: ❤️❤️❤️❤️
tomasz S: Powoli stajesz się mentorem ????. Dobrze mówisz. Pozdrowienia z Nowego Sącza ???? tak trzymaj i powodzenia dla Ciebie i Pani Miłośnikowej.
81Paulo811: 6-10%?? chyba x2
Monika Stankiewicz: ❤❤❤
wieczor3000: Michu, ale te sztabki są bardzo małe, taka karta pamięci. Bez problemu możesz je schować w portfelu. Poza tym każda jedna ma część wartości monety - taką drogą monetę trudniej spieniężyć, niż małą sztabkę o ułamku jej wartości. Moneta też rzuca się w oczy. Sztabki to blaszki, można schować tak, że nie będą rzucać się w oczy.
Monika Stankiewicz: Fajny pomysł z tym wypadem na ryby, choć dawno nie byłam
wusmal: ?❤️?
Mario GSL: Niestety świat dąży też do zniesienia prawa własności. Każdy ma wszystko wynajmować. Ciekawe od kogo? Chore... :/
Temat osobisty, ale może opowiesz o życiu z perspektywy swojego Ateizmu, relacje z innymi, w małżeństwie, stosunek do świąt itd.
Pozdrawiam
Piotr Puda: Kiedy do ludzi dotrze że jesteśmy truci jedzeniem a większość lekarzy jest sprzedajnymi kurw...mi firm farmaceutycznych a lekarze mówiący prawdę są wywalani z pracy przez jebane komisje lekarskie. PROSZĘ WAS UODPARNIAJCIE SIĘ WE WŁASNYM ZAKRESIE!!!!!!!!!!!!!!!!!
Karol Chmiel: ???
karolcarolos: Łysy Adonisie! Oooo oooo
krystian adam: Ja tam się na tym nie znam ale słyszałem o tym że można pujść do sądu i zdobyć anulowanie długu frankowego czy coś takiego na jakiś mądrym kanale na YouTube tylko niestety nie pamiętam na którym
djplatinium100: jestem tego pewny w głębi duszy o tym wiem że gdzieś na szczycie góry wszyscy razem spotkamy się mimo świata który kocha i rani nas dzień w dzień gdzieś na szczycie góry wszyscy razem spotkamy się :)
Artur Szczepaniuk: ♥️ dla tych co odeszli...
Yarisca:
Piotr Puda: Michał zakup mieszkania odpada bo od nowego roku będzie wprowadzony pokatek katastralny. My ludzie mamy nic nie mieć tylko zapierda.... na miskę ryżu. Czy nik tego nie widzi że około 70% naszych kosztów to są podatki a ja znam ludzi którzy twierdzą że żadnych podatków nie płacą, ręce opadają.
daniel Nowak: Szacunek dla Ciebie byku wiemy że życie jest specyficzne jednego dnia się cieszmy małych rzeczy A drugi dzień nic się nie chcę ale trzeba walczyć w tych czasach pojebanych zdrowie jest najważniejsze żeby cieszyć się każdego dnia dużo na nie potrzeba żeby być szczęśliwym duzo zdrówka robisz super materiały i nie pozwolisz wejść sobie na głowe brawo
Andrzej Ochmanek: ❤️
Edyta20108: Jeśli chodzi o inwestycję w złoto, przetrzymaniu wartości pieniądza należy inwestować w jedno uncjowe monety bądź sztabki z tego względu, że spreed jest na nich nie tak bardzo odchylony ja np na 1/4 uncji. Ja polecam monety bulionowe z tego względu, że jest je łatwiej sprawdzić niż sztabkę, ponieważ sztabka jest opakowana i częściej się je podrabia.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=dup4rpQlYcc