Od początku grudnia planowane jest wprowadzenie nowych obostrzeń - TVP Info


Od początku grudniaanowane jest wprowadzenie nowych obostrzeń – zapowiada minister zdrowia Adam Niedzielski. Z jego słów wynika, że możliwe jest choćby ponowne ustanowienie maksymalnego limitu osób, które mogą wejść do niektórych miejsc. Tematowi obostrze
Komentarze:

mario nowi: Niedzielski to mutant ?? to jest bandyctwo swieta ida to trzeba ograniczyc wolnosc ludzia i wymyslaja pojeby wirusa ,zlewam to bo jestem wolnym czlowiekiem nie chodzilem w kagancu i tego gowna nie zaloze i preparatu nie wezmy ‼️‼️???
Karol Czapnik: Oho, zaczyna się ?‍♂️ jakoś nie słyszałem żeby któryś z uchodźców zachorował!
Aleksander B.: nowy WARIAT
mmgg0608: Obiecywaliście, że nie będzie nowych obostrzeń. Czyżby to było kłamstwo? To do was niepodobne ?
mmgg0608: Ściagnęliście już ten nowy wariant do Polski czy coś nie idzie?
Napromieniowany Astronauta: Jutro pewnie nowego wariata ogłoszą w Polsce. Skończcie ten cyrk zacznijcie mówić o przebiegunowaniu Ziemi.
Adrian Augustyniak: W dupe mnie cmoknijcie :)
Grze Ber: Obostrzenia powinny być dwa won z pisowską tvp no jesteście zwykle śmiecie, a dwa won z tymi pisoeskimi scierwuami ???
Damiano Plama: Nowy warianty sa po to aby wytlumaczyc odporność szczypawek na działanie
Melody: NOWY WARIANT WIRUSA BYL POTRZEBNY NIEMCOM ‼️ POLSKA ?? I OBRONA GRANICY , ZNIKNĘŁY Z AGENDY MEDIÓW I UE , A TYM SAMYM BŁĘDY NIEMIEC , Merkel czy von der Leyen ZESZŁY NIEZAUWAŻONE NA DALSZY PLAN ..JEST PRETEKST ZEBY WSZYSTKICH WYSZCZEPIC , A NIEMIECKI PFIZER/ BIONTECH / ASTRA ZENEKA ZAROBIĄ JESZCZE WIECEJ MILIONÓW € SAM BioNTech do końca br
obliczył , że na czysto zarobi 330 mil €
A WIĘC NIEMCY WSZYSTKICH WYSZCZEPIOM TYLKO NIE NIEMCÓW
Grazyna Kowalska: NO TO DOBRZE, JA TU SIEDZĘ W MOIM MIESZKANIU OD MARCA 2020 I SIĘ ŚMIEJE BO I TAK BYM NIGDZIE NIE WYSZŁA! HA HA HA TYLKO POWIEM! TERAZ ALE JUŻ TRZEBA SIĘ DOMA ZAMKNĄĆ, SIĘ SZCZEPIĆ I WRACAĆ Z TYCH SZKÓŁ I UNIWERSYTETÓW DO DOMU! TRZYMCIE SIĘ ZDROWO I PAMIĘTAJCIE O DDM!
Artur 1.9.8.7: Tzw podział Polaków
To_masz co_masz: Dzisiejszy świat jest pełen tak wielu paradoksów, że normalnie to by się człowiek osmarkał ze śmiechu.
Ja w tej nowej nazwie widzę słowo MORONIC (tł. Katyński)
Dobrze że na Podlasiu prawie nie ma zakażeń, co by było jakby nam całe wojsko i policję na kwarantannę wysłali?
Tomek Lucek: Obrzydliwi oszuści ! Obecnie mamy do czynienia z realizacją wrogiej AGENDY ONZ 2030 przeciwko ludzkości i moralnemu porządkowi - " nowy porządek poprzez chaos " Dlatego skorumpowane rządy Krajów z pomocą gł mediów robią oszukańcze wały sanitarne , zielone , finansowe , emigranckie , prawne , kulturowe itd Nie poddawać się absolutnie globalnym eksperymentom medycznym ( testowanie , maski , szczypawki itp ) Statystyki są fałszowane a fejk testy tworzą tzw zarażonych
EUROPEAN UNION POLAND-WROCLAW: Teraz bedzie od poczatki liczenie dawek szczepionki ale musza ja jeszcze zrobic.Biomed lublin zakonczył badania nad lekarstwem nad covid opartm na osoczu wyzdrowiencow bo pojawił sie nowy wariant i wszystko diabli wzieli.
Violiren G.: Nowa odmiana wirusa to bardzo łagodny przebieg-ból mięśni i osłabienie, mija po dwóch dniach. Minister zdrowia z RPA zdementowal w SKY TV pogłoski o "potwornej" chorobie na podobieństwo eboli. Głównym celem jest utrzymywanie ludności w strachu.A większość niestety daje się oglupic propagandzie strachu.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=oLEPr4jxRPk