NATO Dało Rosji Faktyczną "Zgodę" Na Atak Na Ukrainę! To Ważna Lekcja Dla Polski Analiza Ator Film - wideoprezentacje


► Teraz Się Zacznie! Zamach Stanu Na Ukrainie ► ►Fanpage kanału ► ►Fanpage autora filmu ► ►Grupa Facebookowa ► ►Mój Twitter ► ►Mój Instagram► NATO Dało Rosji Faktyczną \"Zgodę\" Na Atak Na Ukrainę! To Ważna Lekcja Dla Polski Analiza Ator Film
Komentarze:

Slav Mazur: Jeżeli Polska była by najechana przez Rosję to PIERWSZE co Polacy Powinni zrobić to WYŁAPAC wszystkich ludzi z rządu wszystkich posłów ministrów senatorów zanim uciekną z kraju i z nimi POD ŚCIANE kula w potylicę za doprowadzenie do tego. A Potem Polacy powinni zając się ratowaniem Polski!
walimlot: Ważna Lekcja Dla Polski? Wolne żarty. Naprawdę? Polacy to jedyny naród na całym świecie, który od wieków popełnia te same błędy, dosłownie te same. Nawet proste zwierzę jak mysz, czy choćby mały robak, nie popełniają w kółko tych samych błędów, a Polak tak, a i owszem, w kółko te same błędy, i żadnej nauki z tego Polacy wyciągnąć nie mogą. To co powinniśmy zrobić, to zrozumieć naszą głupotę i się wtedy z niej wyzwolić, albo natura nas usunie, jak ewolucyjny defekt. To co nas niszczy to pycha, ona nas zaślepia i wykrzywia rzeczywistość. Za to co się dzieje, odpowiadamy my wszyscy, nasze głupie wybory, wybieramy do władzy najgłupszych i najbardziej podłych spośród nas, szukamy sojuszy z łajdakami a plujemy na życzliwych. Cokolwiek Polacy zrobią, zrobią to na odwrót, tak kopiemy, by jak najmocniej sobie samemu w dupę kopnąć. Oczywiście pycha zmusi was, byście uznali moje słowa za wrogie.
drab27 klas: Widzialam mape i ja mam
Rosja i prawie cala Europa
Oprocz krajow Skandynawskich bedzie tworzyc jeden kraj
Bedzie 10 rejonow tzw Krolestw beda rzadzic elici
Ale ich opanuj Antychrist
On zas porzadzi krotko bo Jezus to cale kolko zmiecie para swojego oddechu.
Halina Koniarczyk: Dziękuję bardzo ??
Krzyszytof Bry?a: X2
Jan Nowak: Za Wołyń niech Rosja urzadzi im piekło na ziemi życzę tego ukrainie A za Rosję trzymam kciuki!!! Brawo Wladimir!!!
andrzej21111: PiS płaci nie amerykanom tylko żydom z Nowego Jorku. Takie biznesy między żydami z PiS i żydami z Nowego Jorku.
Daniel Konieczny: KDS i reklamy
Jaromir Pomianowski: A kiedy to jest między styczniem a lutym? Coś nas maluczkich ominęło? Nowy kalendarz się pojawił czy co?
Weather Sun: Wołyń - wystarczy jedno słowo : "przepraszamy". Co posiali, to zbierają ...
Jacek Lutrzykowski: Unia Europejska ma gdzieś Ukrainę . ?????
Jan Smith: ŻĄDAMY SKUTECZNEJ MILITARYZACJI POLSKI! Po 1 dobrze ukryta hipersoniczna broń atomowa. P.S. Ator to miękka faja!
Mr.Szyja12: War off Tanks!
Pawe? Stachowiak: Przepraszam ale kto ci te nagłówki wymyśla? Masakra
Miros?aw Swiniarski: Pozdrowienia. ?
Jacek Lutrzykowski: NATO jest słabe . ⚔️????
andrzej21111: Politycy PiS nakręcają psychozę wojenną przed wyborami. Teatrzyk na granicy z Białorusią rozkręca także z myślą o wyborach.
Agata Kamratka: ☕️
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=yRLYZ7UqavM