Jakiego MacBooka Warto Teraz Kupić? Musisz To Wiedzieć Przed Zakupem - Mateusz Krawczyk


Jakiego MacBooka kupić? MacBook Air czy MacBook Pro? Ktoego MacBooka wybrać? Sprawdź Promocyjne Ceny na MacBooki↘️ MacBook Pro M1: ✅ MEDIAEXPERT: ✅ MEDIAMARKT: ✅ EURORTV: ✅ NEONET: ✅ ELECTRO: ✅ Amazon: MacBook Air M1: ✅ MEDIAEXPERT: ✅ MEDIAMARKT:
Komentarze:

Suzi Z?bkowska: Jej w koncu pierwsza napisalam komentarz
Heee3x: Warto kupic applewatcha se 44mm czy lepiej dopłacać do applewatcha 7 45mm?Duża różnica jest między nimi?
Jakub Wojtysiak: Trzeci
TheDarentar: Konieczny jest monitor zewnętrzny do takiego Air/Pro 13 czy da się bez bólu korzystać z wbudowanego? chodzi mi o rozmiar przede wszystkim
Micha? Jasi?ski: Posiadam Macbooka Air M1 (2020) z systemen Big Sur i powiem tyle komputer sztos. Brak wentylatora powoduje, że jest całkowicie bezszelestny co jest bardzo miłą odmianą. Niema za dużo komputerów z pasywnym chłodzeniem. Ja używam komputera na co dzień do projektowania i powiem, że naprawde daje rade. Bateria też niczego sobie. Jednym słowem "warto". Ja kupowałem w cenie 4999zł i uważam, że to w sumie dużo ale 4199zł to jak najbardziej dobra cena :)
Kamil Bak: Ciekawe kiedy wyjdzie nowa linia Macbook Air bo planuje zakup w przyszlym roku i nie wiem czy warto kupic w lutym obecny model czy poczekac pare miesiecy na nowszy.
Adamer15: A jakiego MacBooka polecacie na studia informatyczne?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=htL7DkhoBXI