ANKH: Bogowie Egiptu najlepsza gra w trylogii Erica Langa? - Kawa, rozmówki, planszówki


W dzisiejszych rozmówkach porównujemy ANKH: BOGOWIE EGIPTU z grą BLOOD RAGE oraz RISING SUN. Poza jedzeniem chipsów promujemy też zdrową żywność i udzielamy porad sercowych. To wszystko i jeszcze więcej zobaczycie w tym bardzo długim odcinku. Czy ktoś z W
Komentarze:

piotr gabi?ski: Z trylogii Eric’a M. Lang’a najlepszy jest Chaos w starym świecie ;)
Micha? K: Odnośnie "zdrowych" sałatek warzywnych to klasyczne "ziemniaki" z "pomidorami" najlepsze ?
invisible: O jak dobrze do Was wrócić po dłuższej przerwie!!! ?? Na dodatek w końcu nowe odcinki pojawiają się u mnie koło 14:30! Zgadniecie, w którym miejscu jestem?
L Z: Dlatego, że jest to język techniczny (pracy), którego używa się w: środowisku międzynarodowym, korzystając z dostępnej bazy językowej, bazującej często na języku obcym. To rodzaj żargonu technicznego. I już. U mnie: futures, backwarding, hedge, contango, itp. Są polskie odpowiedniki. Ale się tego nie tlumaczy. Żargon ot co..:)
Adrian Bogus?awski: Się panowie rozgadali ?
Elras74: Z narzeczoną, to trochę tak że ona nie lubi grać w nowej gry bo trzeba nowych zasad się uczyć, a ja właśnie lubię czasem sprawdzić coś nowego :D Pierwszy przykład z brzegu Root nie chciała w ogóle grać aż przyszli jej znajomi i powiedzieli że oni to roota chętnie by sprawdzili i nie miała wyboru. Teraz jak mamy grać w roota to ona orłami gra bo nie chce się uczyć nowej frakcji :p Ogólnie jest tak że ona czasem woli prostsze gry, a ja gry bardziej skomplikowane, na grę o tron jej jeszcze nie namówiłem ani razu :p A co do iskier, to graliśmy we dwoje w Terraformacją Marsa i postawiłem jej miasto pomiędzy jej czterema obszarami zieleni. Zamilkła i już się nie odezwała :/
Ma?ko: Te gorsze ksywki też kojarzę ?
Erwin Borkowski: w taki sposób jak to na początek zaproponowaliście to mogę przybierać na wadze
3 duże pudła z łakociami
mężczyzna wychodzi na spacer w sobotni poranek i wraca z taką planszówkową ciążą na brzuchu
albo jako deser pójdzie w biodra
w każdym razie Kawa, rozmówki, planszówki to swoisty program dietetyczny
dietę każdy gracz ustala Sam
YouTubie przybywaj
Micha? K: z tym zarzutem o granie w "mało-poważne-gry" to miał być pozytywny przytyk :P (tak obejrzałem do końca:P) gdzie człowiek przechodzi przez fazę "tylko poważne gry, a Splendor fe" w fazę "jeśli Ci to sprawia frajdę to graj" (:
MrAgenciorrr: Przezroczysta kawa znów ? może nowa nazwa kanału ? woda rozmówki planszówki ?? pozdrawiam z Piły ?
Nikugari: Mamy swoje terytory i robimy kontrol, zrobiło mi dzień :D
schen01: Bardzo proszę opowiedzieć więcej o strategii Lokiego w Rising Sun ;)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=RGTkGHYA51U