FEAR 2 PL 2 A jak Alma 4K Gameplay PL / Zagrajmy w - Kaftann


Wszystkie odcinki FEAR 2 tutaj: Pierwszy odcinek serii: Zostań Patronem: Oglądaj na żywo: Słów kilka o serii Zagrajmy w FEAR 2: FEAR 2 to druga część legendarnego horroru, który charakteryzują dwie istotne rzeczy mnóstwo wyjątkowej akcji w zwo
Komentarze:

Kuba Kazmierczak: Pierwszy fajny odcinek
Tomasz Peciak: Idealna pora na obejrzenie następnego wspaniałego odcinka z fear na dziś muszę przyznać że pierwszy odcinek był mocny seria zapowiada się bardzo ciekawie łapka w górę obowiązkowo zostawiona zabieram się za oglądanie życzę wszystkim miłego wieczornego oglądania ?? Bardzo fajnie bawię się przy tej serii
benio banan: twoje filmy oglądam w każdym momencie kiedy robię prace do budy kiedy przysypiam ale i tak zawsze mi się zajebiście ogląda twoje filmy :)
szczególnie z tej serii nostalgia
Def Eleven: mam kaca...
Sasha: Oj grało się w to, choć osobiście jedynka bardziej mi podeszła do gustu.
michuq6699: Przeszedłem wszystkie części kilkukrotnie ( pierwszą część oj ok 4-5 razy na 2 rdzeniowym AMD ) ale Fear 3 to już nie to samo.
ALERT SPOILER z pytaniem do Cibie Kaftann
-
-
-
Pokarzesz scenę sexu na samym końcu gry.
Nie zdradzę z kim rzecz jasna.
Pozdrawia Cichy subskrybent.
michuq6699: 38:23 - jak ja go poznałem tego gościa z teczką za pierwszym razem 2010 roku.................. Ja mam w domu tą grę na płycie jeszcze :-)
Łapa w górę leci!!
m5peja: odpoczywam przed praca czekalem na kolejny mily odcinek dziki kaftann zajebiste filmy z kazdym odcinkiem progres pozdrawiam m5peja.
Pasza713: FEAR 2 miał dziwne akcje związane z bronią i systemem obrażeń. W jedynce wyglądało to dużo lepiej. Nie tylko to z resztą.
AdiK: jest i drugi part... ogladamy ;D
Maciej Orli?ski: A gdzie Swansong ja się pytam !?!
You Siuka: najczęściej jest oo włączę odcineczek i idę po 5 minutach lulu (spać)
Pawe? Chrul: super odcinki
KocicaDemon: no mówie uwielbiam twoje filmy :) i tylko na nie czekam.. Pozdrawiam serdecznie .. zaraz do wyra i będę oglądać dalej ?‍??
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=dWxLrsMaLEM