USA Oficjalnie Zagroziły Wojną Chinom! Jasnowidz Jackowski i Ator Przepowiednie Analiza Komentarz - wideoprezentacje


► Vlog o Małpiej Ospie ► ► Vlog Krzysztofa o Małpiej Ospie ► ► Kanał Krzysztofa ► ► (Poprzedni Odcinek) ► ► Instagram Atora ► ► Ator na Twitterze ► ► Cała seria ► ► Inne serie filmów ► (Lekkie vlogi) + (Życiowe tematy) + (\"Zielona Poświata\")
Komentarze:

Filip Szklarski: Dzień dobry, w Europie unijnej nie będzie wojny konwencjonalnej. To taki straszak żeby ludzie wybrali na jesień mniejsze zło. Na zasadzie " mamy drogo, mamy dlugi ALE nie ma wojny".
Na przesiedlencow musimy pracować bardziej.
Pozdrawiam
sj84: Hak holowniczy na yt szczęśliwego Nowego roku życzy Mietek Szcześniak i Wendy Waldman znów potrzebuje do szczania to Play idiot you dont know how how how happy New York Timesa na yt szczęśliwego Nowego targu i ciebie też kocham cię bardzo bardzo dobrze się angażować
quant2011: czy gdy bedzie ta 3 swiatowa i globalny kryzys czy w koncy tluste grubasy wypasione jak tuczniki schudna? czy nadal nie? przezeraja naszom planete
M1a P2b: Skoro tak bardzo lubią się bawić?, to Chiny będą sąsiadem Polski ?, ale na UA zamiast "niebiańskiej Jerozolimy", to stworzą "region" przemysłowo-przeładunkowy, a Rosja i Turcja będą zadowolone?
Czy Polska zdobędzie "właściwych" włodarzy?!?
Michal T: Ja już dawno sie oswoiłeś z tym że będzie wojna. Dlatego nawet nie zakladalem rodziny bo się bałem o moje potomstwo będzie cierpiało.
Naavy2000: Ameryka na jesieni dawała do zrozumienia, że nie będzie przeszkadzać Rosji, jeśli ta załatwi wojnę z Ukrainą szybko. Teraz wygląda, jakby chodziło o to, żeby już skończyli (ważny sojusznik Stanów planuje wojnę na lato...) - czy jakaś epidemia by zakończenia działań nie wymusiła?
?
artamatorcom artamator: Rządzą nami od zarania dziejów międzynarodowe satanistyczne elity.
Wiesiek Paleta: Jeden drugiemu cukruje ze mało co to po klintonie mało co by sobie zrobili
Urszula Boksa: Czy 5G ochroni przed zawałami spowodowanymi Oswieceniem
Kosmicznym. Co ochroni, bo nie
każdy umie wznieść się ponad ---
Wzniesienie poziomu wibracji
energetycznej jest trudne i nie znane większości ludzi ma Ziemi.
Proszę o film.
Johanna Zawada: Z każdej pierdoły można zrobić sztuczną pandem...wystarczy od rana do wieczora mówić o tym w tv ? ,wszystkie choroby na raz a rozprzeszczeniaja się z prędkością światła ?
Kontra Banda: Zamknąć wszystkie laboratoria i choroby się skończą. Wszystkie choroby są wywoływane przez tych psychopatów.
A jak wywołają III światowa to skończą się wszystkie choroby.
1.Rząd który jest w Polsce jest nie legalny .
2. Nas będą chcieli wysłać na W a oni będą szczęśliwi ustawieni w innym państwie.
Z jakiej okazji my, ludzie którzy nie zawiniliśmy mamy się bić za interesy tych idiotów na stanowiskach?
Proponuję żeby dać broń dudzie morawieckiemu i całej reszcie tych bydlaków i niech zapierdzielają się wybijać.
A ich majątki niech przejmie państwo.
Irena Irena: Witam serdecznie ? Książka Lwa Tołstoja, Królestwo Boga w Tobie,.Każdy powinien przeczytać i zastosować Świadomość Chrystusową.
Arczi Art: Znowu jackowski czyli nie ma co ogladac
Grzegorz Babiarz: Nie nie skoczą, wszyscy czekają na finał obecnego kryzysu??? Wtedy zapadnie decyzja!!! Więc na tą chwilę to wróżenie z fusów ??, co do małpiego jaszczura to chujnia z patatajnią? to się nie uda ?, oczywiście 50procent mojego Narodu to biedni i zmanipulowani to przykre ale prawdziwe ???
Gosia G: To brzmi tak jakbyśmy nie mogli się ani przez chwilę "nudzić", koło musi się toczyć, jak nie wirus to wojna, to uchodźcy, to inflacja, to ospa itd. Tylko czekać na kolejne
ANA MARIA ESCUDO.HISPANIA NA SZLAKU ODKRYWANIA: Banksterka lobbystyczna,samozwañcze odpady ,elyyty ,,zagrazaja nie tylko ludziom w Chinach ale i calej ludzkosci .....
Irena Szafran: O sytuacji dolara i USA to samo mówił Pan Stanisław Michalkiewicz
Janusz Kowalski: Rowerowa choroba ciekawe czy polscy seniorzy ja kupią
Marcin Kaczmarek: Poszukaj wspólnego mianownika z ospą od małpek i film 12 malp
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=hj3VII97siM