This War of Mine FINAL CUT PL ✒️ odc.1 ✒️ Finałowy sezon - Corle1


Kolejne odcinki z gry This War of Mine FINAL CUT: dostępne naayliście: Pierwszy odcinek z serii: Wraz z premierą wersji na konsole nowej generacji, a także z racji publikacji darmowej wersji gry, która trafiła pod szkolne strzechy, powracamy raz jeszcz
Komentarze:

Corle1: Wspomniane This War of Mine za darmo: /web/grywedukacji/this-war-of-mine ;)
Lisz Arezo: To już ponad 7 lat jak ogrywałeś This war, zaczynałem cię oglądać - jak ten czas leci.
Czy ty przypadkiem na This war się nie wybiłeś?
Lisz Arezo: Ogrywałem kolejny raz niedawno próbując być 100% pod handel - przez miesiąc szło, aż brakło mi surowca przez jedną nieumiejętną transakcję...wszystko się posypało, zima, brak jedzenia, głupi pomysł i zgon.
Mr. Zombi: Jestem zaskoczony. Nie spodziewałem się tej gry na kanale. Wracają do mnie wspomnienia. Wbrew pozorom gra ma ciekawe ukryte "mechanizmy". Jeśli jedna z twoich postaci zacznie łapać depresje to zawsze można ją pocieszyć inna postacią (np psychologiem). I na pewno dużym utrapieniem było nadejście zimy.
Lisz Arezo: @Corle w grze jest pewien bug z pogodą - jeśli będziesz miał cały czas ustawione radio na prognozę pogody to ona nie będzie się zmieniać....przez dłuższy czas, bo na zimę to nie działa.
Padłem tak bo z 20 stopniowej pogody zrobiła mi się śnieżyca z dnia na dzień..
Mic Kow: Od serii z tej gry poznałem Twój kanał i Ciebie. Wielki szacunek za to co robisz. Pozdrawiam
Asano: Hmm to chyba jeda z pierwszych gier co oglądałem na kanale i zagrałem :D Powodzenia :P
Mic Kow: Super pomysł na grę i w Twoim wykonaniu ogląda się bardzo przyjemnie
Asano: Jedno wyrko na 3 osoby chyba wystarczyło ale to sobie sam dojdziesz ile potrzeba snu w kwesti jedzenia to warto zrobic kuchenke ale dlaczego sam się domyśl ma 2 zastosowania jak nic nie zmienili.
Ranna osoba też inaczej reaguje na sen z tego co pamiętam
Arl3n_33: Dziękuję Corle1 za kolejny sezon tej wspaniałej gry ?
Wiktor Juzala: XD
manofconstantsorrow: 13:55 Wspomnienie po Maliku. Aż łza się w oku kręci. To był mój ulubiony dodatek.
Steallar - Tu si? gra! : To jest totalnie jedna z tych gier, w której muszę się zanurzyć. Dzięki za przypomnienie o niej! :D
Pikaczu: Wróciłeś z tą grą mistrzu!
Halt79: Przeszedłem kilka lat temu od rocka do Ciebie Corle bo Ty zajmujesz się gra nie polityka i religia. przy okazji robisz mega robotę powodzenia !!!
Jimmy22: Wreszcie! Bezapelacyjnie najlepsza seria na kanale. Zresztą dzięki TWOM go odkryłem :P
Theron Morrain: O... A to ciekawie... Będę oglądał.
Stalker Pl: Drugie łóżko trzeba postawić asap. Poza tym, itemy na ziemi nadal nie znikały, nie były rozkradane - twórcy tylko uniemożliwili powiększanie takich stosów :P z tego co kojarzę, to walka jest teraz trochę trudniejsza, przynajmniej ja miałem z nią jakieś masakryczne problemy nieobecne przy starych wersjach, więc karabiny czy shotguny to ostateczna ostateczność, nawet dla twojego stylu gry. Dobrze by też było mieć zapasowy łom w bazie - to jest te 10 drobiazgów, ale o ile nie dorwiesz się prędzej do siekiery, która się bardzo szybko zużywa, jest całkiem niezłą bronią do obrony domu, a z uwagi na stan Livii, będziesz potrzebował każdego możliwego przedmiotu i przewagi.
Miros?aw Wa??ga: Qwerty
Adrian Robak: super że wyszedł nowy dodatek do this war of mine jak dobrze pamiętam to wszystkie dlc oglądałem właśnie u ciebie Corle. Moim zdaniem gra top 1 na twoim kanale i twój głos idealnie pasujący do tej gry coś pięknego.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=7nV1ST55M6g