"To nieprawda, co próbują wmówić nam rządzący. Nie wszędzie na świecie inflacja jest wysoka" - Onet Rano


Ekonomista Marek Zuber w rozmowie z Tomaszem Sekielskim porównał obecną sytuację gospodarczą do tej, która panowała przed kryzysem naftowym z 1973 r. \"Świat się wtedy uzależnił od arabskiej ropy. Panowało przekonanie, że my ich cywilizujemy gospodarczo,
Komentarze:

Codzienny Komentarz - nie tylko polityczny: Pewnie, ze nie. San Escobar nie ma inflacji wogole a Pierdziszewo Kaczynskie jest wogole na plus o wiele wiecej niz Brunei.
Jojo Koko: Nawet gdyby najgorszy wróg próbował osłabić Polskę, w największym możliwym stopniu, nie udałoby się temu wrogowi zrobić tego w tak spektakularny i skuteczny sposób, jak zrobili to pissekciarze. Dlaczego? 1 zdanie Lincolna doskonale to podsumowuje: 'Dom wewnętrznie skłócony nie może się ostać'. Najlepszym sposobem na unicestwienie wroga jest skłócenie narodu - oni to zrobili znakomicie. Oni są wrogami Polski i Polaków. Obalenie ich jest naszym OBOWIĄZKIEM. Te fundamentalistyczne katolickie cześki muszą, w końcu, upaść pod ciężarem swoich licznych win - dla dobra nas wszystkich!
Jojo Koko: „Życie jest po to, żeby żyć. Trzeba podtrzymywać w sobie ciekawość. Najgorszą rzeczą jest rezygnacja. Nie wolno nigdy, z żadnego powodu, odwracać się do życia plecami.“ Zabór pislandzki, pandemia, wojna - 3 plagi naraz, a wiec wiele powodów do obrażenia się na świat. Jednak nie możemy się poddać, ponieważ każdy nowy dzień ma potencjał do stania się najlepszym dniem naszego życia. Czyż nie jest to wystarczającym powodem aby żyć? Jak mamy ich pokonać, jeśli TY, nie oddasz swojego głosu przeciwko nim, bo masz wszystkiego dość?
Wojciech ?.: Jakby platforma rządziła to by był kraj mlekiem i miodem płynący... cała platforma ma miej inteligencji niż niż jeden Kaczyński. Rozgrywa ich jak pionki na planszy. Unioooo ratuuuuj. Unioooo pomóż. Nigdy więcej po.
Jojo Koko: „Pierwszy krok do zrzucenia niewoli to odważyć się być wolnym, pierwszy krok do zwycięstwa – poznać się na własnej sile.“ Nasz Tadek nawołuje Ukraińców do skończenia ruskiego despoty, a NAS, do skończenia antypolskich pissekciarzy. Musimy uwierzyć w naszą sprawczość, a zaraz potem udać się na.......wybory. Pobijmy rekord frekwencji, wyzwólmy się spod zaboru pislandzkiego!
Ela Stencel: Do końca roku 20% Inflacji…kopia nas w d….
Jerzy Piaskowski: W 2020 roku wzrost śmiertelność w Polsce wynosił ok. 1 osoba na 12 000. Czyli właściwie wzrostu nie było, co można sprawdzić na cmentarzach. Sprawdziłem 12 cmentarzy w Krakowie i okolicach (Kraków Prokocim, Batowice, Wieliczka, Krzeszowice, Zawierciu itp). Prawie tyle samo nowych grobów w 2018,2019,2020,2021r.
Ogłoszono bezpodstawnie LOCKDOWN i skazano na śmierć ludzi chorych na raka (166 000),odwołano operacje i zamknięto szpitale, ukradziono publiczne pieniądze. Wywiad wojskowy (ad. firmy ochroniarskie),lekarze (akty zgonu) podobnie jak koścół musieli przecież o tym wiedzieć, bo zajmuje się cmentarzami.
Na pewno o tym wiedzieli dziennikarze. Koszt Lockdownu (pensje nauczycieli, lekarzy i całej sfery budżetowej) to około 2 miliardy PLN DZIENNIE. Więc pan Prezydent ze strachu szuka miłości na Ukrainie za pieniądze polskich emerytów i rencistów- ani prezydent ani politycy (wszystkich opcji) nie starają się nawet odzyskać kontroli nad finansami państwa.
Jeżeli partie PIS i PO będą się teraz żarły, żeby nie stracić miejsca przy żłobie, to Polska zniknie z mapy Europy. Ciekawe, dlaczego dlaczego Pan redaktor nie pofatygował się jeszcze! na cmentarz....
Po pierwsze: Ukraińcy powinni przymusowo(!) odpracowywać(!) udzielaną im pomoc- wykonując każdą przydzielaną pracę----BO NAS NIE STAĆ NA TAKIE PREZENTY!
Malina Kent: Mały Wojtuś tłumaczy Kaczyńskiego! /watch?v=S751ZI2w64I&t=67s
Ka Ma: Szanowny panie! Pensje NIE wzrosły u wszystkich! Ja pracuje w obszarze edukacji i nie dostałem ani złotowki więcej w związku z inflacja! Proszę więc, nie powielać kłamstw!
Lala Yellow: i tak wygra pis
Marian Lazarski: @Franek Stan POD SĄD TUSKA z paragrafu 127 ZA REMONT SAMOLOTU PRZEZ RUSKICH BEZ PRZETARGU I BEZ KONTROLI JAK RUSKIE WSADZILI MATERIAŁ WYBUCHOWY ZA RZĄDÓW TUSKA JAK I ANDRZEJA LEPERA PO ŚMIERCI WSTAŁ POWYCIERAŁ WSZYSTKIE ODCISKI PALCÓW NAWET SWOJE POTEM ZNOWU UMAR TO NIE MA ZADNEJ LOGIKI RUSKI MINISTRER PRZYZNAŁ SIĘ DO WYKONANIA WYROKU / PRZYJEDZ DO SMOLEŃSKA TO POGADAMY////nasz człowiekw warszawie / polecam obejrzeć-=
Joanna Kuchta: ...mieszkam w UK I jest wysoka...mam wielu znajomych z roznych krajow I tam tez jest wysoka..O jakiej krajach Pan mowi?
Tukan T: A kto zdestabilizował rynek . Merkel z Tuskiem zbroili na potęgę Putina . Za rządów Tuska to był minister ...... Rostowski geniusz wyprowadził 250 miliardów .!!!!!!!!!
Karol Janik: Jak w "Kac Wawie" szef agencji ściemniał klienta, że euro jest po 2 złote bo kryzys, to krytycy się wielce burzyli i pisali o "żenujących żartach", a teraz Kaczyński tak samo chce ściemnić cały kraj i co...? Teraz te rządy to jest dopiero żenujący żart... Film wyprzedził epokę o 10 lat hehe
Pawe?: Budowanie KOMUNY przez PIS porażka.
Thunderstorm: nieprawda pisze się razem na litość boską
PIOTR Viatorus: Nie jest wysoka w Madagaskarze, a nawet na Malediwach
Marcin: tak, tak a gdyby euro było dolarem to dla Kaczynskiego euro byłoby zapewne w Niemczech po 4.89, sam liczyłem, po kursie z 4 Jul. Uwierzcie mi ;]
Maciej Bednarz: Jeśli będzie rządzić PO,to powróci Sławek i dopiero niektórzy zarobia
Julia Nowak: Glapinski szkodnik nieudacznik razem z Morawieckim doprowadzili do olbrzymiej inflacji
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=ISo9Pi1q8f8