CZY OPOZYCJA ZAOFERUJE COŚ POLAKOM? - Telewizja wPolsce


CZY OPOZYCJA ZAOFERUJE COŚ POLAKOM? Gorące Pytania telewizji wPolsce Gośćmi Michaliny Szymborskiej są Michał Piękoś, red. naczelny Dziennika Trybuna oraz Paweł Badzio, Przewodniczący Stowarzyszenia Podziemnego Radia Solidarność
Komentarze:

Joanna: A czy PiS jeszcze coś zostawi do zaoferowania ? Czy ukradną wszystko , łącznie z bankami !
Franek Sko?nookij: Opozycja zaoferuje figę z makiem i pasternakiem.
krzysztof milords: Ale jaka opozycja????????? PRZECIEŻ W SEJMIE JEST KOALICJA COVIDOWA I TERAZ PROWOJENNA JEDYNA PARTIA KTÓRA MA PRAWO NAZYWAĆ SIĘ OPOZYCJĄ TO KONFEDRACJA!
/?ti? pi?/: Pewnie tak, ale co konkretnie - dowiemy się dopiero, jak ich wybierzemy ??? sprytne
Ant Ajos: Wedlug logiki Pana Tuska to jesli skonczy sie Pis to skonczy sie wojna na Ukrainie, skoncza sie gospodsrcze skutki pandemii, to skonczy sie inflacja i drozyzna w calej Europie… on chyba nie byl z granica ostatnio i nie widzial ile kosztuje no paliwo w Niemczech. Czyli PIS jest winny ze w calwj Europie jest drozyzna
Franek Stan: Proponuje taczki dwukołowe .
Piotr Racjonalny: Jak można ludzi którzy na zachodzie w tzw.parlamencie chcą na polaków nakładać sankcje nazywać opozycją, do tego jeszcze chamy z brukseli,z ramienia niemiec mówią że chcą nas zagłodzić i to robią .To nie opozycja to Oszuści,a kto głosuje na nich niczym się od nich nie różni się,a tak w ogóle to wstyd dla redaktorów że zapraszają do studia takie coś.
Barbara Cie?lak: Witam... doradców sukcesu PO nie powinno się zapraszać...powinni występować w TVN24 !!
Bogdan Ochenduszko: GADANIE O ŚMIECIACH. ŻYGAĆ CHCE SIĘ. L
Tomek K: Nawet gdybym miał się przekonać do PO to Tusk nie jest w stanie tego zrobić ! Żadnego programu nie słyszałem oprócz PiS musi odejść a to za mało ! PiS odejdzie i co dalej ,powrót do tego co oferowało PO ? Oddanie wszystkiego w obce ręce ? Wtedy naprawdę lepiej nie było ,a krzyczą ci najwięcej którzy zarabiali dużo i po zmianie władzy zaczęli korzystać mniej "bogaci " ludzie. Tusk za cienko piszczy,i wręcz bez sensu jedną melodie :PiS musi odejść ! Ale co potem ,zaczną dopiero myśleć ?!
Asd Kjh: Co PIS ma do "zaoferowania" ? Inflacje? Wzrost cen na dekady? Wojne z Rosja? Kolaboracje z banderowskimi bandytami? Wykreślanie Wołynia z Historii? "Parówki smoleńskie"? Wydanie 200 czołgów i kilkunastu miliardów na pomoc ludobójcom? Za zdradę stanu PIS musi odpowiedziec. Opozycja nawet bez planu jest i tak lepszym rozwiązaniem.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=414JMdqxooY