GLOBALNY KONFLIKT jak uchronić się przed wojną? Profesor Korab Karpowicz WAŻNY WYKŁAD! cz.2 - wRealu24


PRZEDPREMIERA godz. 13:00 WYKŁAD cz. 1 ZAPRASZAMY na wydarzenia: 15 sierpnia MARSZ POLSKOŚCI 15 sierpnia WIELKI PIKNIK PATRIOTYCZNY i 7. URODZINY wRealu24: Telewizja wRealu24 potrzebuje Twojej pomocy! Pomóż utrzymać wspólne dzieło tysięcy
Komentarze:

Ola Roki: Dziękuję. Doskonałe podsumowanie przyczyn nieszczęść czasów dzisiejszych. By wyjaśnić chęć władania wszędzie gdzie się da ludzie różnie nazywają swą nową ideologię potrzebną na tę chwilę historii.
zenon bebel: Pozdro.
Michael Ostrowski: Jak uchronić się przed ukraińską kolonizacją?
Dorota Pucicka: Inteligencja na wyginięciu - chamstwo rządzi - ludzie bez wykształcenia , matoly, bez klasy, bez kultury, skorumpowani, ludzkie bydło rzadzi w Polsce
Dorota Pucicka: Szkoda, żebyś jakość nagrania z wykładu jest wątpliwa - wartościowy wykład psuje jakość nagrania
Walery Jan Trzesniewski: Dziekuje bardzo! CZESC.
zielka777: Taki idealizm reprezentował już w I połowie XIX w. Andrzej Towiański. Postulował oparcie stosunków międzynarodowych o zasady chrześcijańskie. Zrobili z niego wariata, heretyka a nawet szpiega. Takie mieliśmy chrześcijańskie społeczeństwo.
Tomasz Teterycz: Panie Profesorze zawsze technologia kroczy przed wojną.
Jacek: I do kogo on mówi, stado tępych typów, i oni bedą nami zarządzać, po prostu dramat, profesor zadaje proste pytanie i nikt nie potrafi odpowiedzieć, studia powinny być płatne, i dlatego trzeba zmienić konstytucję, aby takie imbecyle tam nie przebywały
Pi?te ko?o: Panie Profesorze moim zdaniem nie potrafiliśmy dostrzec w rzekomym "postępie" technologicznym "podstępu", z którego trudno nam dzisiaj wydostać się. Ja tu widzę przyczynę trwania w uścisku ciemnych sił i braku stawiania oporu pomimo wykształconych grup społecznych.
Patryvja Marek: Dziadek leśny - kompletnie nieżyciowy!
Danuta Czajka: Dla zasięgu
Kristyna Georgiew: DZIEKUJEMY ZA WSPANIALY WYKLAD,BRAVO DLA PROWADZACYCH.
Mieczys?aw Sylwester Kazimierzak: Nie o ZEMSTĘ. lecz PAMIĘĆ chodzi dotyczącą ukraińskiego,zbrodniczego ANTYPOLONIZMU, który zapisał się w procesie od RZEZI WOŁYŃSKIEJ do podjętych działań przez BATALION NACHTIGALL w czasie walki ZŁA ze ZŁEM to jest NAZIZMU z KOMUNIZMEM.

Szerszym problemem to ŻYDOWSKA REWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANA STRATEGIA GRUPOWA z procesem od ŻYDOBOLSZEWIZMU, który przejął działaniu rosyjski rasizm, do ŻYDOBANDERYZMU, który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ. W skali globalnej ta wojna sprowadza się do pojedynku USA-Chiny, DOLARA z ANTYDOLAREM, bazującym na powiększających się zasobach chińskiego złota. Polska jest płatnikiem w tej wojennej konfrontacji biorąc pod uwagę konflikt militarny na Ukrainie, oraz wystawiony żydowski rachunek za MIENIE BEZSPADKOWE.
Mark Sakowski: Caly swiat BYL rzadzony, przez ostatnie 300 lat przez anglo-sasow i poprzez ich polityke sily wynikajacej z przewagi technologicznej i militarnej osiagnietej dzieki protestantyzmowi! W tej chwili gdy nowe osrodki sily zostaly stworzone przez tych samych anglo-sasow poprzez transfer know how i technologi do Chin, tylko w celu oszczedzeniu na kosztach produkcji, ci sami anglo-sasi probuja odzyskac stracona przewage poprzez straszenie uzyciem sily. No ale TO SE NE WRATI!!!!!!!
Arango: Profesjonalna dyplomacje moga prowadzic profesjonalni dyplomaci a my mamy bande kucht i kelnerow (w ogromnej wiekszosci) a nie dyplomatow.
OrtoKineza: Mrzonki, wszystkie wojny organizowane przez system bankowy a ich celem jest zadłużenie państw. Nazizm był wsparty przez Rokfelerów jak również każda rewolucja
aro19733: Jak uchronić się przed wojną ❓ Wysłać pisowców na front do Kijowa . I pozbawić ich obywatelstwa .
Robert Zielinski: Pozdrawiam
wRealu24: ? PRZEDPREMIERA godz. 13:00 - /watch/v_LsDSSxjdVoqr

WYKŁAD nr 1 - /watch/v_e7VHtQLT9rhf

Szanowni Widzowie!

Prosimy o wsparcie naszej niezależnej, oddolnej i propolskiej telewizji wRealu24.

INFO: ? /wspomoz-nas.php

nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 Tytułem: darowizna na wRealu24

Darowizna /donate/?hosted_button_id=WRLH6MPADYW58

?Prosimy o wsparcie budowy Niezależnej Platformy Video: BanBye.pl. Darowizna

? /donate/ nr konta PKO BP 32 1020 4900 0000 8402 3321 0095 tytułem: Darowizna – nowa platforma video
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=qx_gyEMaSnE