MODERN WARFARE 2 ma KLIMAT jaki uwielbiam.. Sariff Bay - Jakub 'Kromka' Górka


MODERN WARFARE 2 ma KLIMAT jaki uwielbiam.. ( Sariff Bay ) Beta na PC już się rozpoczęła a to oznacza, że do gry została dodana nowa mapa Sariff Bay wraz z nowym trybem Inwazja (Ground War). Dlatego dzisiaj zapraszam Was na krótki gamay z nowego Call of D
Komentarze:

Maltorro200: Co tu dużo gadać. Ta gra jak i poprzedniczka 2019 to są najlepsze FSP wojenny jaki powstal do tej pory na wszystkich platformach ever. MW2 widac że jest lepsza...Kupić trzeba. Boty nie są złe bo można się wprawić i rozgrzać na nich.
PokerFac3: 7:45 witamy w codzie :P Aczkolwiek zazwyczaj po odblokowaniu dodatków możesz wybrać te które skracają i robisz quick scopy.
bochenw: Mnie zastanawiaja dwie rzeczy:
A. Dlaczego ludzie mówią na broń pdw (personal defence weapon) jak na pistolet maszynowy, skoro pdw może być też w kalibrze karabinowym.
B. Jak w ogóle jest to możliwe by fss hurricane mógł strzelać?
?MrBieter?: Jak oglądałem ten ok. 14min filmik, to dostałem flashbacki z Titanfall 2, identyczny tryb który teraz istnieje w tej grze
Mateusz W.: Cod przez te tryby ala bf niszczy to co w nim było najlepsze
Tur2-0: 13:54, operator KM to nie jest osobna funkcja, w załogach BWP-ów i czołgów. Działonowy operuje głównym uzbrojeniem (w tym przypadku działkiem)
EzioGamePlayOG: O której startuje otwarta beta o 24:00?
?ysyFeeder FB: Pograłem już trochę h w MW2 POWIEM tak ta gra jest super , i naprawdę jak na razie nie ma lepszej gry czekam na pełna wersje . Myślę że spora część graczy z bfa przejdzie na tą grę. Poruszanie postaci bardzo fajne strzelanie. Naprawdę radość zgry
Mezjasz: Jutro będzie można po testować, natomiast w przyszłym tygodniu wraca WW3
baliniak: od ktorej godziny otwarta beta na pc?
Marek Melahiel: yoshiego nawet nie odpalam szkoda gadac jak on ma w glowie w temacie coda, arcade biegac biegac strzelac kangurka kao niech sobie zainstaluje
dwr.playable: Isonzo i MW2 na przemian , całymi dniami na L4 xD
gas gas gas: Kromek dodasz ostatnie streamy na twitchu do wglądu bo ostatni jest sprzed 12 dni, a chętnie bym zobaczył te nowsze, na których nie miałem okazji uczestniczyć.
CrazyBoyyy: Zamiast botów zamieniłbym na większą ilość graczy, ale kwestia gustu
Aleksander Didrich: Boty z dupy a boty z armorem to juz w ogole dramat, walisz do bota w tym samym momencie wyskakuje Ci obok zywy gracz i lezysz bo wjebales juz pare kul w bota ktory dalej zyje a w tym momencie padasz od zywego typka( gdyby to byl zwykly bot lub gracz to prawdopodobnie 2 bys ubil ew wieksze na to szanse a tak to...)
Damian Zgierz: Mi gra się podoba mimo że wolę serię Bf natomiast mam duże problemy z połączeniem w UK.
Kompozytor: Czekam na kolejny odcinek z battlebit <3
Z1OM3AL: jak to jest z ta myszka na ps5 ona jest jokos emulowana czy da rade ustawic tak zeby nie bylo roznicy do pc?
Ksi?dz Mateusz: Bf3 i BF4 wróć !!!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=_D0MFf_H3j8