Ludobójstwo putinowskiej Rosji | VIII Nadzwyczajny Zjazd Klubów Gazety Polskiej - Telewizja Republika


Ludobójstwo putinowskiej Rosji subskrybuj nasz kanał i oglądaj codziennie wiadomości z Polski i ze Świata oraz wszystkie nasze programy! Jeśli podoba się Państwu video, prośba o udostępnienie go swoim znajomym oraz polubienie przez kliknięcie kciuka p
Komentarze:

Tomasz Griwen: Na szczęście Hitler nie miał bomb atomowych bo świat by już nie istniał . Ale Putin ma . Co robić ? Ano należało by wyprzedzić jego "ruch" , nie czekając na rozwój wydarzeń , bo wszyscy są zgodni co do tego że Putin się nie cofnie skoro gra toczy się już o jego głowę .
John Zabik: BRAWO GAZETA POLSKA!!!
Binita Peres: Lol wypasiony UBEk Ukrainski ba nawet ma flage banderowcow i robi na scenie bunga bunga nawet Fatyga sie pofatygowala na scene lol ?????
Jaros?aw Kraszewski: Slucham ! Niech żyje Polska Niech żyje Ukraina ! Razem możemy więcej bez Putinowców z Brukseli.
Olasia aisalO: VIII Nadzwyczajny Zjazd Klubów Gazety Polskiej.
Jan Nowak: NATO silniejsze od Rosji więc trzeba rozbroić niebezpieczną dla ludzi osobę. Taka prawda, o czym dyskusja...Rosja jest szalona i nieprzewidywalna więc atak na na nich!
daniel kozie?: Amerykanie to najwięksi terroryści na swiecie ,prowokują wszedzie wojny i najeżdżają inne kraje od kilkudziesieciu lat....... Pod przykrywką walki z terroryzmem bombardowali inne kraje i niszczyli miasta,nie mówiąc o tysiącach zabitych ludzi ...... Czy wy ludzie slepi jestescie co oni z nami robią...... ? Wciągają wszystkich w ten konflikt . Dosc oklamywania nas i prowokacji.......kiedy dacie nam spokojnie żyć???
W Z: Dziś im współczuję i też pomagam ale Ukraińcy niech proszą o wybaczenie za ludobójstwo na Polakach!
Ewa Dró?d?: Prawda historii !!! Prawda teraźniejszośći !!!!!
prawda zwyci??a: PAN PIOTR MÓWI W DUCHU MARSZAŁKA PIŁSUDSKIEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CHWAŁA POLSKIM BOHATEROM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Slawomir Lygan: Pięknie Pani to powiedziała. Duży schacunek.
Leliwa Leliwa: Straszne rzeczy ,Ukraincy bronia sie dzielnie,jestem pelna podziwu dla Ukraincow.Oby BOG POMAGAL zawsze donrym LUDZIOM! SLAWA UKRAINIE!
Andrzej Katkowski: A może powiecie coś o tym co ukraincy pszez 8 lat robili z obywatelami swoimi pochodzenia rosyjskiego.i jaki był powód tej wojny.
Slawomir Lygan: Panie Sakiewicz... super super Pan poprowadził Zjazd Gazety Polskiej. Bardzo interesujące tematy zostały. poruszone. Dziękuję.
Binita Peres: Ukrainski UBEk Sakiewicz zapomial o ludobojstwie Polakow na Wolyniu przez Ukrainska dzicz
Aga Katarzyna: Nie pomylił pan symbolu w klapie? Tu jest jeszcze Polska tak mnie się wydaje a Pan bardziej preferuje barwy obcego kraju? Taki gest ma swoją nazwę
Marek Zemanek: W momencie przekroczenia granicy Ukrainy 24 lutego 2022 ja powtarzalem ze to koniec Putina i Rosji jaka znamy.
I teraz sie to ziszcza na naszych oczach!
C - 0,18 RR: to Karma wrucila do ukraincöw za Wolyn i Ludobujatwo na Narodzie Polskim .
Robert Nowak: psychopata spasiony knur Sakewycz z gazety polin z papka propagandowa dla kurczakow....
Jack Brodnicki: Ludobójstwo Rosji ? ...
A co z ludobójstwem UPA na Wołyniu ??? .....
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=IueWq1NEqbU