Trochę jak Xperia, czyli Krüger&Matz Flow SMARTFONY DO 500 ZŁ - MILION RZECZY
SUBSKRYBUJ: MAMY TEŻ INSTAGRAMA! Napisz do Miliona Rzeczy!
Komentarze:
Marcin Letniowski: Fajne filmiki nagrywasz
BuKuTV: A zrobicie test i recenzje My phone LUNA ? Bardzo interesuje mnie test i recenzja tego modelu ponieważ jest ciekawy, kosztuje ok. 650zł i ma ośmio-rdzeniowy procesor .
HaRRyMistrz: Krüger&Matz Live 2 POLECAM !! Bez LTE jest za 499 !
Wiktor Spryszy?ski: Przed 301 hyhyhyhyhyyhyyy
matrxdragonoid: Milion Rzeczy przetestujcie telefon Go Clever Insignia 550i
Bacio Wilku: no, recenzja 3 gwiazdki na 5.
Dopowiedz Se: 1:14 macie włos na stole
JACH1M3K: MAm pytanie: Czy ten telefon ma polskie menu, czy angielskie jak na testowym ?>
?ukasz Majchrzak: nie róbcie zdjęć w studiu!
Krauziak all in one: zastanawiam sie czy wybrać Overmax Vertis 5010 Expi lub Krüger&Matz Flow cena jest taka sama tylko który jest lepszy ?
Mateusz Sawa: Telefon jest naprawdę fajny. Konieczne jest skonfigurowanie w nim GPS przez zrobienia roota programem Kingo ROOT i zainstalowanie aplikacji ''konfigurującej gps'' na przykład FasterGPS, po tej operacji odbiornik szybciutko wyszukuje lokalizacje. Yanosik nie działa na tym telefonie, polecam przerzucić się na Sygic lub Automape. Bateria mimo małej pojemności wystarczy na cały dzień (dual sim, internet 4G, muzyka).
Paulina Zzz: włos na stole!:-D
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Ug4Fbt9jmaw