Paciorek, Kardyś, Budzich podsumowujemy rok w radiu Kampus - Mediafun


Nagranie audycji radia Kampus, która była nadawana jeszcze przed świętami. Oprócz podsumowania roku i dyskusji o ciekawych wydarzeniach tego roku poruszyliśmy temat wycieczki blogerki What Anna Wears do Arabii Saudyjskiej. Kilka dni później zrobiłem z nią
Komentarze:

aluette1: Peterson geniusz!
Cezary Lopacinski: Ostatnie drzewo, genialna kampania!!!
Niestety ostatniedrzewo.pl nie prądzi już... może dla tego, że puszcza ma około 18 GB ;)
BTW, Karol Paciorek ma tak delikatny głos, czy coś przekombinowałeś Pan z audio?
aluette1: Wkrotce: "Tak. Pozwalem Budzicha."
TirNaNox: Ale ten Mediafun to dawn.Stara go chyba w betoniarce kołysała
Grzegorz Sanik: Bardzo ciekawa rozmowa Maciek. Dzięki.
Ko?em Si? Toczy : Gdzie można zobaczyć ten film 'Czyściciele internetu' legalnie w sieci? Jest w ogóle taka mozliwość, bo znaleźć nie mogę...
Marcin Jezierski: Odnosząc się do słów Karola co do "kasy" w podcastach, to moim zdaniem warto zwrócić uwagę na dwa case'y. Po pierwsze - radio Tok FM traktuje swoje podcasty jako produkt "premium", do którego jest dostęp tylko po wykupieniu opcji płatnej. Po drugie - pod koniec zeszłego roku mBank został sponsorem podcastu "Pulsu Biznesu". Po za tym można natknąć się na takie akcje jak Chivas Venture, który sponsorował jeden z odcinków Małej Wielkiej Firmy. Ale to prawda, iż nie jest to dalej to, co w zakresie budżetów marketingowych dzieje się w USA.
Anna PRO - PROfesjonalne webinary i prezentacje: Bardzo ciekawy odcinek, ale czemu Paciorek tyle siedzi w telefonie?! :D Ja wszystko widzę Karol! :)

A tak poważnie - Maciek, Karol, miło Was słyszeć razem w jednym wywiadzie :)
fertynant1: Nie znam Kadrysia.
Arye: Janusz Bień, profesor Uniwersytetu Warszawskiego, twierdzi, że słowo Internet piszę się z dużej litery. Poniżej jego wypowiedź.

*Internet jest nazwą własną konkretnej globalnej sieci komputerowej. Jednym ze źródeł wątpliwości co do pisowni tego słowa jest fakt, że Internet ma strukturę hierarchiczną i w konsekwencji laikom może się wydawać, że istnieje wiele "internetów". Drugą przyczyną wątpliwości jest utożsamianie Internetu z konkretnymi usługami dostępnymi w tej sieci, w szczególności z "wszechświatową pajęczyną", czyli WWW, lub też z usługą zapewnienia dostępu do Internetu. Takie postrzeganie Internetu sprawia, że można spotkać się z pisownią analogiczną jak telefon, dalekopis itp., tj. małą literą, tendencja ta nie zasługuje jednak na poparcie. 

Janusz Bień, prof. UW*
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=r1cdcCieBbQ