DZIEŃ MECZOWY. Ostatni meldunek przed meczem z Francją - Łączy nas piłka

SUBSKRYBUJ KANAŁ ŁĄCZY NAS PIŁKA Po raz pierwszy od 36 lat reprezentacja Polski przystępuje dziś do gry w fazie pucharowej mundialu. Przed nami mecz z reprezentacją Francji, a więc obecnym mistrzem świata, którego stawką będzie awans do ćwierćfinału. O
Komentarze:

banaanananek: Przykro że nie wygraliście ale jestem dumny z tego że graliście bardzo dobrze dziś i z Szczęsnego za te karne no po prostu.....Szacun i oczywiście ikona Roberciku 2 gole na mistrzostwach jesteśmy dumni
Andrzej Witold Przybylski: Panowie dziękuje wam za taki mecz z Francją, mimo przegranej dużo włożonego serca w grę. Szkoda tylko że tak nie graliście od pierwszego meczu na mundialu, bo byśmy pewnie zaszli wyżej. Gratulacje dla biało czerwonych jestem naprawdę dumny z was po tym meczu.
Jotmat: Dziękujemy♥️??
Paulina: Było dobrze, chodź jest niedosyt!
Damian_21: Polacy nic się nie stało
Marcin Winnicki: Sobie Misiek przypomniał o istnieniu Grosickiego w ostatniej minucie turnieju ?!
Żałosny widok było patrzeć na tych tchórzy z Polski !
Najgorsze MŚ z udziałem polskiej reprezentacji w historii ! Nie pokazali dosłownie nic, zero zero zero ! Poziom B -klasa !
Lewandowski AUT, Michniewicz AUT !
A najśmieszniejsze jest to, że komentator i niektórzy tzw, "znawcy" mający głos twierdzą, że POLSKA ZAGRAŁA JAK RÓWNY Z RÓWNYM !!!
Słucham ?
Że coooo???
Jak równy z równym ???
To właśnie dlatego Polska jest tak marna piłkarsko bo jak można w ogóle tak powiedzieć ?!
Taki dziennikarz w normalnym kraju już straciłby pracę !!!
To ciekawe czy siatkarze albo Iga Świątek przed meczem tak nisko siebie ocenia !
Z taką mentalnością to możemy jedynie zmywać gary albo zrywać szparagi w Niemczech !
Beata Filas: Gpsciu nie machaj tak rekami
Maja Jab?o?ska: ? Miłego oglądania ?
Klaudia Soliwoda: Piękna walka! Dziękujemy! <3 Już za 4 lata, już za 4 lata, Polska będzie Mistrzem Świata! :D
Ogon: Panowie powiem krótko, żyje niezbyt długo na tym świecie, ponieważ w 2023 roku skończę 30 lat, ale było warto czekać te 30 lat na mecz Polski, w którym nie chciałem ani x zmienić kanału, a wręcz przeciwnie cieszyłem się nawet patrząc gdy wyniki już był jaki był, ponieważ chłopaki GRALI przez duże G, trochę szczęścia zabrakło, które niestety sprzyja zazwyczaj „lepszym” ?? Dziękuje Wam Panowie za te 90minut! Bądźmy dumni z naszych orłów ❤?
Monkey Squirt: Stawiam na solidne 3:0 dla Francuzów. Może Lewy strzeli jakąś jedną z karnego, wtedy to będzie 3:1 ale to będzie totalny przypadek.
Journalists For Future: Anyone who pays for the EU band also pays for the music played. Give us back the areas you occupied or pay for the EU, then nobody would have a problem if the Poles paid for the next pieces so that Poland can take the lead itself.
chriskaer: ała moje uszy! :(
czilout: WIŚNIA WRÓĆ!!!! TEN KOLEŚ OBECNY SIE NIE NADAJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zbyszko Bogdaniec: Wstyd i hańba Polska super strategia na każdego rywala nie do odczytania dla nikogo cyt . Długa piłka na Lewandowskiego i obowiązkowo Lewy sam z przodu broń boże drugi napastnik ewentualnie na 10 minut przed końcem a potem murujemy bramkę . Michniewicz powinien zmienić profesję na murarza ale nawet to murowanie mu nie wychodzi !!! Po co Milik i Piątek ma grać z Lewandowskim jak Michniewicz wie lepiej i siedzą na ławce !!! Na dodatek jeszcze gra Krychowiak który owszem ma talent do niecelnych zagrań i strat .Polscy kopacze jak zwykle przynieśli nam tylko wstyd . Za awans powinni podziękować Argentynie która była łaskawa !!!
Zbyszko Bogdaniec: Szukać pozytywu w porażce 3 bramkami to tylko Polacy potrafią kiedyś waleczny naród teraz można nam w twarz napluć i powiemy że deszcz pada przynajmniej większość !!!
Joel Morawiak: 6:17 Źle myślał Polska zatakowała
Jozef Kowalski: Z TAKA GRA TO MOZNA GRAC W CYMBERGAJA. NICHNIEWICZ TYLKO POTRAFI PIE-----LIC KOCOPOLY
Tonyy Halikk: Szkoda że jak przylecieli te ciarachy do Polski to nie wyszli do dzieci na 15minut. Teraz wszyscy na wakacjach musimy oglądać te kaleki. Ja bym im żadnej premii nie dał po sto tysięcy na głowę i wypiepszać dziady uczyć się w piłkę grać, w tym meczu z Argentyną to nie grali piłkarze tylko dziady i kalecy. Nie ma się czym wogóle podniecać...
??czy nas pi?ka: SPRAWDŹCIE, CO DZIAŁO SIĘ W SZEREGACH BIAŁO-CZERWONYCH PRZED MECZEM Z FRANCJĄ ??⤵