BMW e46 TUNING podmieniam sterownik wielkie nadzieje - Panewa


Szybka podmiana sterownika BMW E46 2.5 (170KM) . Wieczorową porą niłem się na podmianę licząc na wspaniałe efekty : Strzały z wydechu,moc 500+,lasery itd. Sklep: TIKTOK:o ___dokurviator___?is_from_webapp=1&sender_device=pc insta: FB:
Komentarze:

BOmag34: muzyczka w tle aż zachęca do oglądania
RiffManiac: Krzysztof po nocy majstruje przy samochodzie co by to żona nie widziała że znowu pieniądze na samochód wydaje i coś zmienia ?
?ukasz Karnowski: Krzysztof daje na zimnym xD
zgrYwus GaraGe: Ten jak za jutuba się zabrał, też muszę w końcu wrócić do nagrywania ?
Podeślę Ci kompa z ujemnym zapłonem, moc konkretna wtedy wychodzi
KBC: Sorki ale mówiłem że nie wiem nie pamiętam z po czym mi ten sterownik został leżał że 3 lata na piłce to ci dałem na testy przynajmniej wiem że tam hujnia jest zrobię coś na nim swojego to ci dam jeszcze raz na testy
Im Not A Player: Wystarczy komp z e46 2.5 msport. Tam jest 192km
KBC: A poza tym to cook myślałeś rucha.... Odemnie hahaha
Dynowiak: 5:39
Bartek Buma: Bylo czeba klime właczyc to by lasery zadzialaly tez tak mam u siebie
Patryk Pryzmont: Prawdziwe lasery - tylko u mnie.
Marchewka z wydechu ? szybka odcinka, wydłużenie biegów, launch control! Do wyboru do koloru, zapraszam do kontaktu ?
jars: Dziadostwo.
M.r: Siema będziesz nagrywał budowę gokarta?
lubek520: Prawie jak u Majstra te grzebanie haha - złoto ???
Jawor-Garage: No i to jest to Krzysiu! Take nagrywaj! ?
The Pawe? 46: Są jakieś sterowniki do m50b20 bez vanosa? I czy to dodaje coś koni lub niuta czy tylko taki bajer żeby marchewy leciały bo wstawił bym do e34 coś takiego jeśli by moc podniosło dodam że mam wersję z LPG to nwm czy by to chodziło należycie :D
Maxwell: Piękny film! uśmiałem sie jak nigdy haha! pozdrawiam :D
leo997100: Dziw..i Dragi Lasery
Aaaa
rasstor: ale janusze .....
pyton pyton: E46 to złomy jebane
Grzes123: MAJSTER A JAK UZYWANY TEN STEROWNIK NA GAZIE CZY BENZYNIE ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=ns4RXsxxlrc