WEEKLY VLOG: TO MNIE PRZERAZIŁO MIESZKAJĄC W ANGLII! - Paulina Kuczyńska


♥ZASUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ ♥Mój Instagram: ♥STYLE ME: ♥ Business Enquiries / Współpraca →
Komentarze:

Izabela Szubert: Piękny ten Twój nowy makeup, czekam na filmik jak go zrobić żeby tak wyglądać ??✨️
Paulina Kocha?czyk: Super ten outfit Barbie, bardzo pasuję też ta fryzura do Ciebie ?? idealna godzina na film właśnie zrobiłam sobie kawę ☕✨
Karolina Pachowicz:
Patrycja Jaworska: Koniecznie daj znać za jakiś czas czy działają te wtyczki na pająki. Sama się z nimi borykam na codzień a w tym roku mam wrażenie że jest ich więcej w domach ? Pięknie wyglądasz w tym vlogu a stylizacja to jedno wielkie WOW ❤❤
Monika Danilewicz: Ja czekam na filmik o pielęgnacji wlosow -twoje są śliczne ?
I moze o jakiejs stylizacji jak ladnie i wygodnie wygladac w domu?
Iza Nowoty?ska:
misiek dzidek: Czy mogłabyś polecić jakieś fajne filmy i seriale na Netflix?
domciuniuszek: Jeśli chodzi o 'te, których imienia nie można wymawiać', to ja akurat się ich nie boję, wręcz przeciwnie, lubię jak są w domu, bo łapią inne robactwo. Natomiast panicznie boję się karaluchów. W Polsce karalucha nigdy w życiu na oczy nie widziałam, ale teraz mieszkam w Stanach i tutaj są one wszędzie. Najgorzej było jak mieszkaliśmy jeszcze w Płn Karolinie, bo były dosłownie na każdym kroku. Mieszkanie mieliśmy wysprzątane na błysk, ale i tak wyskakiwały nam z szafek albo czaiły się gdzieś w łazience, i nic nie pomagało. Najgorsze było jak obudziłam się w nocy, bo coś mnie łaskotało na czole, i okazało się, że to karaluch ? Po tym incydencie bałam się spać we własnym łóżku. Teraz mieszkamy na Hawajach, które są znane z ogromnych karaluchów, ale na szczęście widziałam je do tej pory tylko na dworzu. Ale ja i tak na wszelki wypadek proszę administrację co miesiąc o opryski domu z zewnątrz, a w środku psikam roztworem z olejków eterycznych, który sama zrobiłam. Tak samo jak ty, jak widzę takiego delikwenta to wpadam w panikę, uciekam i mój Jake już wie i rozumie, że musi się go pozbyć.
Monika Jastrzebska: Cześć piękny vlog. Super ofsianka.
Monika Jastrzebska: Paulinko piękna jesteś barbie.
Dorota23: Płatki drożdżowe uwielbia moja koteczka Cała się trzęsie, jak je otwieram i jej posypuję jedzenie. I tak już z 5 lat je kotka płatki drożdżowe. Pozdrawiam serdecznie.
Anna Sellena: Oh?? jakie bzdury !!! KAZDY W ANGLI UBIERA SIE NA RÒZOWO NA FILM BARBIE ???? Mieszkam w Londynie , bylam na Barbie… czulam sie jak idiotka jako JEDYNA w ròzowym zakiecie…nikt nie byl na ròzowo… po co te kłamstwa???!!!
Bo?ena Tana?: Naprawdę jest to żałosne jak można bać się pająków jesteś dziewczyną która myśli racjonalnie planuje jest przewidująca nie lubi robić nic niezaplanowanego itd a tu pajak niespodzianka jakiś problemik ??No nie wierzę te maleńkie pajęczaki nie są groźne nie kąsają nie mają jadu bez przesady a jak byś była w domu z dzieckiem np. I po ścianie będzie chodzić pajączek to vo wtedy??Krzyki panika a dziecko w placz przerażone będzie. No naprawdę od lat obserwuje te blogi a ten zaskoczył mnie totalnie .natomiast żadne wtyczki nie działają i nie ma odstraszaczy. Tak samo jak na kleszcze nie działają żadne offy i inne produkty daremnie wydane pieniądze. Bedac wiele razy w ciepłych krajach w różnych hotelach byłaś bardziej narażona na insekty i te gorsze pajaki niż w Anglii czy Polsce nie ma się czego bać i daremnie panikowac
Asia 82: Doskonale Cię rozumiem, też panicznie boję się pająków. Pozdrawiam ?
Anahianiusia: Gdzie kupiłaś to lustro z oświetleniem na toaletkę? Nie mogę się napatrzeć na te piękne wnętrza ? Jak zawsze bardzo ciekawy vlog ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=5tVLWdQil4c