WYBITNE MEMIURY OD WUJA PAZURY! - Cezary Pazura

Zaoszczędź i zgarnij dodatkowe 4 miesiące NordVPN ➼ Bez ryzyka z 30 dniową gwarancją zwrotu pieniędzy! Kochani! Zapraszam Was na potężną dawkę śmiechu, w tym smutnym jak świstak mieście :D Najlepsza selekcja memów w polskim internecie! Wasz Wujek
Komentarze:

@puchacz199: Wujo glazura wybitny memiarz przegapił okazję, żeby długość odcinka wyniosła 21:37.. :/
@pablito1593: Nie chce mi się oglądać a jest coś o terapiach eksperymętalnych i czarku?
@pawes.5763: Witam, a gdzie memy z cudownym preparatem?
@popsute1650: -Babciu nie chce już, boli mnie brzuch!
-To z głodu!
@Pumbelix: Adaś też powinien mieć mikrofon na tych nagraniach.
@rudix76: Bbɓbbedzie sie dzialo bardziej to przypominalo Michnika niz Owsika
@I_DAMIANO_I: Fakt jest taki że są indukcje gazowe XDD
@emnazi3188: Przychodzi Pazura do.lekarza a lekarz zaszczepiony?
@Wlodar_89: Przez 45 minut można wierzyć, że uda się Reprezentacji Polski w drugiej połowie odrobić wynik meczu?
@Ezeriasz: Ta dziwna tradycja "niejedzenia mięsa w piątki ale rybka jest ok" teraz pokutuje w społeczeństwie, bo wiele dorosłych osób uważa, że ryba to nie jest mięso.
@pawenowak6184: Ten Adas trochę przesadza już z tym montażem i trochę to się robi niesmacznie
@SuperGrupaOfficial: cezary cezary
@xperyskop2475: A bustery wziete Cezary ?
@MichaJaniszewski-ge6iq: Za mała marynarka
@MichaJaniszewski-ge6iq: Jak wysyłać memy do Pazury?
@przemekstoltmann7435: Naprawdę czekam na kolejną serię żartów ❤️❤️❤️❤️??
@przemekstoltmann7435: Czekam Wujku Czarku ❤️ kolejne żarty ❤️ nie mogę się doczekać ❤️