NIE MA ŻADNEJ ZACHĘTY ŻEBY SIĘ SZKOLIĆ - Super Express
Co Polacy sądzą o dobrowolnej służbie wojskowej? Czy szykuje się powrót do komuny? Zobacz materiał i odpowiedzi Warszawiaków. Zobacz więcej: TikTok: superexpress_se Facebook: Instagram: Twitter: Posłuchaj PODCASTU Express Biedrzyckiej Spotif
Komentarze:
@NinaJanik-h3j: Chciałby żeby mu płacono za szkolenie do obrony kraju materialista
@tomaszpppp9045: Racja
@koprolity: Myślę, że niepotrzebne byłyby zachęty, gdyby Polacy mieli pewność, że te szkolenia będą profesjonalnie przeprowadzone.
@lc6-q-h4b: Brawo dla Pani.
@aglomeracjekosmiczne3794: CV o za łajza w czerwonej czapeczce!Zachętą do szkolenia w obronie kraju?.??Jestem oburzona!!!!!!
@dydko1981: Ruski u bram miasta to będzie zachętą
@adambieszyk4519: Jaka zachęty , takie szkolenie może uratować Ci życie ... jeden z wielu pyskaczy
@strefaszefa7606: Żadne szkolenie prowadzone przez wojsko nie pomoze a wręcz zaszkodzi..wojsko to jest tragedia nigdzie nie spotkalem takiej glupoty jak tam gdzie byłem zmuszony sluzyć w latach 90...ludzie zrozumcie te szkolenia są tylko po to by wymusic na uczestnikach zlozenie przysięgi..niczego was tam nie nauczą bo sami nic nie umieją..i przede wszystkim nie chcą tego robic..
@dora70532: Ten kto pójdzie na takie szkolenie to już przepadł pierwszy w razie wojny na ostrzał
@krzysztofkowalczyk4122: Ten w czerwonej czapeczce to, taki niedoinformowany Trump. Gdyby się zainteresował to by wiedział że ,szkolenie jest płatne - w wysokości miesięcznego wynagrodzenia szeregowego zawodowego. Brawo dla tej Pani !!!
@dariuszpisaa5629: Pretensje do młodych Ukraińców że nie chcą walczyć o kraj w którym nie mają nic, ale gdyby w Polsce doszło do takiej sytuacji byłoby jeszcze gorzej. W pierwszej kolejności z kraju uciekliby ,,patrioci,, popierający konfederację i Mentzena.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=M7kAwgeaUUo