Szkoła Druciarstwa Podpinam Rolety i Pierwsze Odpalenie Zraszaczy Bedzie Chodić ? Wazzup : - Wazzup


Siemaneczko a dziś podłączam rolety i pierwsze odpalenie zraszaczy. Czy dobrze zrobiłem nawodnienie ? Miłego oglądania :) Gadżety Staśka :D Reklama pisz :) Fanpage Ten film jest dla celów rozrywkowych. Wazzup nie ponosi odpowiedzialności za jakieko
Komentarze:

@swirkens: Kunolisa jaszczomb porwie i tak się skończy XD
@ADIJOS: Majster, trzeba było te puszki od rolet zaplanować w środku mieszkania i zrobić puszki podtynkowe, ale oczywiście schować je całe pod tynkiem. Tylko zrobić zdjęcia gdzie są, żeby w razie potrzeby odkuć i coś tam zmajstrować ?
@Krzynolgarage: te tuje tak blisko płotu, błąd początkujących. powodzenia z przycinaniem, ciąłem swoje ostatnio, a są dalej to się nawkurwiałem jak wlazły przez płot.
@kofi_7780: Nie polecam wago jak nie będziesz mieć dostępu do tych puszek kostka trwalsze i pewniejsze połączenie
@bobmarlej9106: 17:15 burza piaskowa gurbao
@kapsel952: Masakra sama elektronika. Trawa oka bramy na pilota a brzuszek rosnie ?
@BeNeK212: 5:40 Jak wygląda sytuacja z tym w zimę. W spryskiwaczach zawsze trochę wody zostanie, przyjdzie silny mróz i popęka, jakie jest rozwiązanie?
@slawekpwr: majster sprzedaj i idz do bloku
@Azzazell1: POCZEKAĆ do pierwszych serwisów
..??
@kanalios: Jak chcesz wago oszczędzić to następny razem wszystkie kabelki pod jedno wago. Po co każdy kabel osobno spinać ?
@MarioMotoVlog: Rolety było robić jeszcze pod wifi i byś miał po problemie
@karolbenek9836: Trawe sie podlewa wieczorem po zachodzie słońca majster bo ją spalisz
@kris856: szkoda ,że kostki wago, w puszcze, pod styropianem i na zewnątrz... aujztym - wnuki będą styropian pruły, jak się wago stopi albo silnik od rolety padnie, Majster na urlopie wtedy będzie
@mnich4127: Kup wiatrówkę bo jastrząb pomyli twojego psa z królikiem i będzie lipa
@PasiakV8: może nie jestem ekspertem,ale sypać nawóz do tuji na korę która jest na agrowłokninie...
@AntykorozjaRozwadowskiTorun: Ta budowlanka wykończeniówka fajny biznes, jak nie zrobisz i tak robota jest bo nikt nic nie umie albo nie chce się samemu. Można robić byle jak. Rolety montujesz, nie testujesz, ocieplenie? To nie twój dom i rura do domu FV na maila. Chyba zmienię branżę. Szkoda mi firm które robią dobrze bo pewnie słyszą panie ile?
@mikoajw6062: jak rolnik zasadi kukurydze na polu za domem to dopiero zdziwisz sie jak w lato bedziesz mial za plotem 3 metrowa sciane
efekt mega jak w sredniowieczu palisada xd
no i po nocy strach ze ufo albo morderca z kukurydzy wyskoczy

dziadowie zawsze mieli zborze za plotem albo jakies buraki a kiedys przyjezdza a tu jeb las kukurydzy
na zywo widac wielkosc tych rozlin tym bardziej jak oko przyzwyczajone do widokow w oddali
@BartekMroz-qx2ny: 22:40 a to dlatego majster mówił na live że będzie robił pasztet z królika ?
@ancymonwielki6788: U majstra to i nawet national geographic można pooglądać to jest fachową ręka ??
@KamilTylec-ph8fk: Super majster dobra robota majster ??????
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=EH_MsMqFZ7w