S.T.A.L.K.E.R. II 78G Torowisko - Grzechu 40


Witam. Zapraszam! Więcej pisać nie trzeba XD Jeśli chcesz wesprzeć kanał, link do Patronite: Numer konta dla dotacji bezpośrednich: 29 1050 1227 1000 0090 8468 4712 A oto link do oficjalnego fanpage kanału: Adres mailowy do nawiązania współpracy: tu
Komentarze:

@miroslawposylek6379: 2:43: Agent Smith :P Grany przez Huga Weaving'a
1:01:11 Coś mnie się wydaję że tak właśnie będzie w moim przypadku ^^
@mondragus: ciesz sie ciesz, nawet fajny klimat to robi :) btw. noktowizor i lornetka podobno ma byc w dlc, tak cos czytalem.
@werkl261: Zrób eksplorację Spalonego Lasu, bo tam też są ciekawe miejscówki, a nie tylko spalone drzewa z piorunami
@robert8181: Odcinek 77: Przepraszam was za to że poprzedni odcinek był pełen narzekań
Odcinek 78(dzisiejszy): Przepraszam was że w poprzednim odcinku się tyle chichralem.
Grzesiu- nie przepraszaj za to że jesteś człowiekiem i odczuwasz różne emocje? po to Cię oglądamy by widzieć naturalne reakcje: jak coś super to chwalić i się zachwycać, jak coś słabe te ganić. Nie ma za co przepraszać
@mikoajkraszewski9778: Dzięki za kontynuację tej serii codziennych odcinków z tej pięknej gry .
@GrahamWarzywo: Grzechu, chyba masz na myśli podekscytowanie, zachwyt, przyjemność niźli adrenalinkę bo nie wiem jak łażenie po pustkowiu może dać komukolwiek adrenalinkę, rozumiem jak daje jakąś przyjemność, ale grzechu używaj poprawnych stwierdzeń, no chyba że stalker 2 to dla ciebie taki narkotyk jak ekstaza, no to nie oceniam wtedy. Ja rozumiem fanboyism, ale grzechu, nie bądźmy przesadni, bo tyle razy powtarzasz te epitety że musisz znaleźć sobie nowe określenia.
To prawie osiemdziesiąty odcinek. Grzechu, naprawdę, nie musisz powtarzać pięć razy na odcinku że zebrałeś nic w pustej lokacji ale adrenalinka i tak dalej i eksploracja; Grzechu, ja myślę że jeśli komuś to przeszkadza to przestał tą serię oglądać a najbardziej nieogarnięci zrozumieli to 30 odcinków temu. Zresztą powiem tak, narzekałeś że inne otwarte światy są nudne ale stalker na identyczny syndrom, czyli duży otwarty świat gdzie w większości lokacji nic nie ma i większość lokacji jest powtarzalna. Różnica taka że w stalkerze powtarzalność ma sens, ale pustość świata nie jest już do pominięcia faktem.
Anomalie zony i latający monolitowcy zawszena propsie.

Swoją drogą grzechu, czy po przejściu gry i osiągnięciu jakiegoś zakończenia, zanim zaczniesz podsumowanie, pogrzebiesz troche w temacie pozostałych zakończeń? Zobaczyć jak wyglądają, jak je uzyskać, itp itd. Po prostu żeby mieć pełny obraz, pełną wizję.
No i widzowie czekają na RedDeada2, trzy tygodnie minęły więc już czas.
@kubabrodziak9210: kiedy Red Dead Redemption 2....
@Luigi_?_?: Panie Grzechu a co powiesz na serię z The Last of Us Part II? Niedawno wyszła na kąkutery a jak sam mówiłeś byłbyś chętny na kontynuowanie przygody w przypadku jakby gra wyszła na PC
@zmora665: grzechu opowiesz coś o likwidatorach i szpitalu gdzie oni trafili po gaszeniu reaktora ten agent z matrixa to smyf
@jarekskiba1205: 12:51 Uczcijmy minutą ciszy czcigodnego Wieśniaka stalkera.
@rf134: Nie przepraszaj za to, że się chichrasz. Twoje chichranie jest solą tej serii.
Chichraj się dalej, nie żałuj sobie ?
@seba0040: 25:36 wszystko ma sens
@radosny1612: Ciekawy kanał i połączenie na nim materiałów , subuje z ciekawości ?
@jarekskiba1205: Zajebisty odcinek wyszedł a seria przednia, aż będzie się chciało wrócić po latach.
@patryk2803: Grzechu40: "Dzisiaj się nie chichramy"
7:25: :DDDDD
Widzę Grzechu że masz jak ja. Ponad 100 godzin ograne a gra nadal powoduje banana na twarzy. :D
22:36 - A skąd ty Grzesiu wiesz jak to jest być po kokainie? Było się w Kolumbii? :P
58:35 - Aż mnie ciarki przeszły na samą myśl że mogło tam walnąć jak w Czarnobylu... Głupota dawnego ZSRR jest przerażająca... Do tego ta myśl że przecież byłem na wyjeździe z "Napromieniowani" w Ignalinie i miałem właśnie okazję stać na płycie jednego z tych reaktorów - być może na tym co mogło dojść do potencjalnej sporej awarii...
58:59 - I ta muzyka jak idealnie w odpowiednim momencie wskoczyła jak o tym opowiadałeś... Ciary! :D
@jadfxfrozeninspirationplay7772: 17:43 ty nie masz pewności czy tu wrócisz i nie badasz

24:26 czyli znów nie przygotowany

29:28 tak, w Malachicie jest kufer i łóżko i cała ferajna, nawet handlarze i medycy mają zadania poboczne, olewanie ich sprawia że do WIELU miejsc zamkniętych NIGDY nie trafisz

a często zadania poboczne są WSTĘPEM do misji fabularnych i głównych, tak więc trafiają się takie które więcej loru nam opowiadają, jak w książkach WSTĘP do rozdziału.

30:38 w dodatku masz PłynnąSkałę która chroni ciebie przed chemią, polecam też zabrać HiperSześcian, bo poza walkami przydaje się również jako spora ochrona przeciw ogniu.

31:29 misja poboczna z Malachitu, wiele miejsc zamkniętych ma związek z POBOCZNYMI misjami, a jak się ich nie aktywuje to też pewne rzeczy się NIE POJAWIĄ do wyeksplorowania

48:21 zakładaj CzerwonąPiłkę bo oczęta bolą ile obrywasz, to żółtodzioby doceniają jej działanie bo już nie muszą się tyle za drzewami przed wrogiem chować, aby dobrze w niego wycelować

1:03:29 bo pewnie nie będzie ci się chciało ścieżką Iskry rozpocząć grę i zwiedzić rejony południowe i zachodnie przed wydarzeniem w instytucie i wybrać inne zakończenie
@krystiankosowski4617: Też to lubię, szperasz po okolicy, tak zwane obwąchiwanie ścian a tu gościu siada i pitoli na wieśle ?
@krystiankosowski4617: Jak ja kocham to pierdolenie gościa który rży jak końska dupa do bata?. Do tego bawi się jak w piaskownicy nowymi zabawkami. Grzechu ja bym tylko chciał z tobą do flaszki usiąść bo by na pewno parę dni zeszło z opowiastkami i ględzeniem ?
@krystiankosowski4617: Ekhm.... mała Duga, by the way... też możesz napąknąć.
@krystiankosowski4617: Apropo lornetki? jak bym chciał jej użyć to mój komputer zesrał by się na słodko z renderowaniem dodatkowych elementów, i tak już kapcie ściągam bo w nogi ciepło ??
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=_E33L56MUvg