Semka: Afera wyciągnięta z teczki. Karol Nawrocki ofiarą politycznej gry | StudioPrasowe - Telewizja Republika
subskrybuj nasz kanał i oglądaj codziennie wiadomości z Polski i ze Świata oraz wszystkie nasze programy! Jeśli podoba się Państwu video, prośba o udostępnienie go swoim znajomym oraz polubienie przez kliknięcie kciuka pod video. Dziękujemy za Państwa ws
Komentarze:
@grzegorzpawlak5582: TCHÓRZ trzaskowski
@beatagryglak2637: ????????
@marektyczkowski1240: Czy stanie się tak , że hieny będą POd ochroną ??
@JacekKolczynski-y1u: Witaj emne emne eęe yyyy em em eeeee nyyyy yyyyyy emyyy yyyyyy
@JacekKolczynski-y1u: Witaj emne emne eęe yyyy em em eeeee nyyyy yyyyyy emyyy yyyyyy
@JacekKolczynski-y1u: Po prostu em Emma nooo
@JacekKolczynski-y1u: Yyy emne eechee emy mne eeee
@marektyczkowski1240: Jak widać "PAZUR" jest ważniejszy niż "genitalia" !?✌
@JacekKolczynski-y1u: Eee ymmm nyyyu
@jolanta9884: We Francji dziennikarka która wyszła za mąż za plityka ( Monbourg ) musiał zrezygnować z zawodu.
@mariasznajder3971: Bo Polskość to nienormalność,a on taki europwjski?????
@janinal279: Trzaskowski bredzi że chce być prezydentem wszystkich Polaków, ale z POŁOWĄ Polaków NIE chce rozmawiać i NIE WPUSZCZA ich na swoje spotkania czyli KŁAMIE tak jak w/s płonącej planety, zielonego ładu, CPK itd.
@eeeeee4071: Niech Trzaskowski i Tuskolandia cała oddadzą nam Polakom skradzione pieniądze , niech oddadzą skradzione domy i kamienice ludziom którym ukradli krwią i siła a mieszkania które posiadają niech oddadzą matkom z dziećmi lub na cele charytatywne w ogóle niech ta cała złodziejska banda PO i pokrewni jej sobie do Niemiec idzie wraz ze swoimi emigrantami. Polska ?????? i bezpieczeństwo dla nas Polek i Polaków ???☀️
@strongkingkong1899: Bronić granice zachodnią ?‼️Tusk nie mial czasu bo wyrzucał Polaków z pociągu żeby było miejsce dla Mohamedów?. I golił D dla panów?. Żyje 40 lat na zachodzie i znam wiele języków. Wychowałem się kompletnie na zachodzie. Polityka typu Merkel/SOROS zniszczyła zachód tak że ich dni są NAPRAWDĘ POLICZONE. Już wtedy byłem w szkołach gdzie byłem jedynym który jasne oczy i włosy. Ale to było wtedy tylko w niektórych dzielnicach tak a teraz to już jest na całym zachodzie normalne i tylko w niektórych dzielnicach to jeszcze nie jest tak całkowicie. Lokalni już nie mają niczego w rękach bo INNI MAJĄ TEŻ PASZPORTY i są nową masą wyborczą. Przykład Le Pen wygrała pierwszą turę a 7 dni później już nie miała szans bo lewica i liberalne partie zmobilizowali LUDZI w meczetach i w community ? ludzi tak szybko że lokalnych wybór (Le Pen) z łatwością skreślili. Później znaleźli haka i ją wykluczyli tak jak w Rumunii. Polacy nie myślcie że znacie się na zachodzie jak tam nieraz jeździcie?♂️i znacie ☪️ bo byli mili jak jedliście tam kebaba albo na tanim urlopie w Turcji i w Egipcie?♂️. Ja te dwa światy więcej znam niż PL świat i powiem wam że półksiężyc to jest czysty faszyzm ukryty dla tych którzy nie czytali tych książek osobiście. A zachód ma dzielić lokalnych i nowe dwie masy wyborcze ?☪️ mają decydować dla tych co dają meczety itd.. Paszporty i bezkarnosc za blisko 100% tych ludzi. Przykład polacy głosują różnie przykład.. 10 milionów Polaków głosuje na 30% tu 20 % tam itd.. Ale ich 5 millonow będzie głosować 100% na PO. Też krytykować nie będzie już można prywatnie a też dziennikarze pisać tak żeby ich absolutnie nie krytykować vo będą ostre kary. Tak też przejmą kriminał tak jak to wszędzie robią. Jak zrobi byle co to dostanie malutką karę do porównania z lokalnym. Krzyże zdejmą i w żłobkach zabronią mięso. Święta neutralnie będą nazywać i zabronią nazwy chrześcijańskie tak jak na zachodzie. Weihnachtsmarkt było a teraz już Wintermarkt się nazywa i mógł bym pisać przykłady godzinami. Jak dziecko ma urodzin to już gumisie nie można przynosić bo mają żelatynę ? itd.. Już tak jest i zmiana tu się na początku skrada się a potem Idze tak jak na zachodzie dużymi krokami i lokalni się podporządkować mają i koniec.
@maciejrosinski5303: Trzaskowski mysli ze jest kims lepszym niech sobie tak mysli pycha kroczy przed upadkiem to samo cala ta koalicyjna banda 13grudnia dla tego trzeba pogonic to dziadostwo co rzadzi Polska to nie sa nasi politycy to sa zdrajcy, Agenci sama zaraza co niszczy Polske dla wlasnych krzysci .
@?apajkunia: Te wybory nie będą uczciwe
Widać to po słupkach w TVP
???? Cały czas prowadzi
Widać to po słupkach w TVP
???? Cały czas prowadzi
@jasiukrzywousty6132: Czy wybudowano już centrum integracji dla cudzoziemców w pobliżu domu komunalnego rudego zadymiarza, anarchisty tuska z Sopotu. Tak pytam ❓ ? Dziękuję Amen
@czarnazmija1319: Karol ma mieszkanie na sprzedaż. Okazyjnie ???
@S1160taszek: Wtył zwrot naprzód marsz do wagonu panie premierze ale nie nie do naszego wagonu
zrozumiano??? tak jest
zrozumiano??? tak jest
@Telewizja_Republika: Co dalej z cłami USA na Chiny? Trump kolejny raz zaskoczył
Więcej tu: /Swiat/Trump-znow-zaskoczyl-Chodzi-o-cla-na-Chiny/188569
Więcej tu: /Swiat/Trump-znow-zaskoczyl-Chodzi-o-cla-na-Chiny/188569
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Wj1jtqpDDNU