Wybierzmy dziennikarzy zamiast Rafała. Nowe rysunki w Burzy | Codziennie Burza - Telewizja Republika


subskrybuj nasz kanał i oglądaj codziennie wiadomości z Polski i ze Świata oraz wszystkie nasze programy! Jeśli podoba się Państwu video, prośba o udostępnienie go swoim znajomym oraz polubienie przez kliknięcie kciuka pod video. Dziękujemy za Państwa ws
Komentarze:

@jabbathehat3878: Maciek, nie każdy robi w piątek :P
Polecam el cuatro od czasu do czasu
@WedrowniczekJas: 10:25 Artysta głodny to artysta płodny, panie Kożuszku.
@KristVladic: 10:45 To nie śmieszne.
Pamiętam jak bardzo przeżywałem rok 1989.
Byłem wyrośniętym 15 latkiem i śpiewając z Dezerterem ??potrzebne są zmiany, konieczne są zmiany, bo jeśli nic się nie zmieni, nadejdzie dzień rebelii?

...śpiewając to w marcu 1989 byłem szczęśliwy że wraca Polska niepodległa , że Solidarność walczy
...i do dziś wiele mi się podoba z tamtego czasu.
....natomiast nie zapomnę pierwszego znaku ostrzegawczego..który szybko zniknął w morzu radości.

Oglądałem w lipcu 1989 wybory prezydenta,wybieranego właśnie przez sejm

Oglądałem i nie dowierzałem co się stało.

Zdaje się jednym głosem,
..przy zdecydowanej większości parlamentarnej komitetu obywatelskiego Solidarności .
..w tajnym (!) głosowaniu na prezydenta został wybrany Jaruzelski.

No wtedy to jednak szokowało.

Tylko wybory powszechne!
@amslezak8501: Dzięki
@KristVladic: 17:00 :).Nic z rych rzeczy, akurat swiat polityki wie , tak jak wiedzisl że Jaruzelski to sowieciarz,
..tak wie teraz że.Tusk to szwab
...a nie Polak.
Premierem jest z laski Głupiego i Głupszego z Trzeciego.Świata.
Czy tam drogi do niego.
@tymoteuszzwroclawia: ....ten Czaskowski Czeslaw strasznie tych swoich konkurentow nienawidzi... !!!!???....ciekawe dlaczego...???...chyba dlatego , ze trafil w bagno demokracji walczacej... ???
@nadajnik_DX: UMARŁEMU KADZIDŁO NIE POMOŻE - TAK JAK NOWE RYSUNKI NIE POMOGĄ STAREMU WSTRZĄSANEMU KONWULSJAMI PROGRAMOWI!
RYBA PSUJE SIĘ OD GŁOWY! ZWŁASZCZA GŁOWY ŚLEPEJ, GŁUCHEJ I BEZMYŚLNEJ!
@topsgks2958: A sie Kamilce łamie głos bo wie, że też jest propagandadystka. A ten jej kolo, po prostu zazdrości Stanowskiemu
@Alice.El_: Ale CZAD!?❤
@jacekmichalak6979: Rafciowi nic nie pomoże ,??
@polak9332: 8:49 Wszyscy artyści to prostytutki ..............Święte słowa.
@AMP07: Kocham Rafała i spi*&%@$#!
@dawid9408: Nie jestem jakimś fanem Zero, jednak mówić o dziennikarzu sportowym, że jest niewiarygodny pobiło debilizm TVP.
Jak padał gol w meczu, to z pewnością kłamał i mówił, ze nic nie było.
?

Czy ci ludzie w TVP naprawdę są tak tępi, czy tak dobrze zarabiają, iż są w stanie publicznie zrobić z siebie kompletnych debili.
@JanKanafas-ck2rx: Wyborcy ! Głosując na tęczowego pajaca, musicie mieć świadomość, że jest on politykiem niesamodzielnym , le kamerdynerem german a - pruskiego szwaba *******, więc każdy rozkaz i nakaz wydany mu przeciw Narodowi Polskiemu i Polsce przez Tuska, Moskwę, Berlin lub Brukselę wykona na kolanach, z pomalowaniem ręki *******
@PedroElPolako: Witam w klubie panie Kożuszku, też mnie zbanował Tratchick jak już nie wytrzymałem tego strugania idiotki przyzwoitki politycznej i napisałem co myślę, czasem ponosi.
Nosi i w ogóle.
@ukasz5651: Co to za rewolucje programowe, Panie Kozuszku...?
@greywolfxzy: Do Smoleńska Tfusk też leciał oddzielnie..
@ukasz5651: Glos tluszczy jest dobry.
@szczecinskimany: Beato Paulino
@lechsapula9519: Burza się już kończy.?

I dobrze.Niech odejdzie, w końcu idzie wiosna.

(kożuchy do szafy)? albo do pawlacza!!?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=mIqO_KuY2I0