Huawei Watch 5 Czy jest również BIŻUTERIĄ? Mobileo PL - Bartek Kułakowski
Dzisiaj zerkam dokładnie na to, czy można nazwać biżuterią nowego Huawei Watch 5. Recenzja tego modelu pojawi się, jeżeli dacie znać w komentarzach, że jesteście zainteresowani takim materiałem. Zapraszam na odcinek z Huawei Watch 5 , Bartek Kułakowski /
Komentarze:
@thejarekchannel: Ależ on piękny! Naprawdę, nie sposób tego ująć słowami! Aż by się chciało... ech... No a zegarek też spoko.
@pshemho9022: Nikl? Może Nickelback ?
@mariuszmusia8144: Skuteczny komentarz dla zasięgów zawierający adekwatną ilość słów. Pozdrawiam
@gregmaster363: Czy mocowanie bransolety jest takie same jak w Gt 5 Pro ?
@aafranki: Różnica między gt4 jeżeli chodzi o funkcje czy sensory?
@Artur-iq3qv: Bez cienia ironii, miło usłyszeć, że recenzent technologiczny wie, co mówi, gdy odwołuje się do czasomierzy. Większość plecie głupoty, myli pojęcia, a pan Bartek ma jako taką wiedzę w temacie. Bardzo przyjemny odcinek.
@MarekJankowski: Po pierwsze nikiel, a nie nikl, a po drugie jeżeli ktoś jest na niego uczulony to żadna technologia tego nie zmieni.
@arkadiusz3685: Nie ma co, Huawei robi piękne smartwatche które nie wstyd założyć do koszuli i garnituru i swobodnie zastępuje biżuterię. Ja osobiście mam Watch z brązowym paskiem i wygląda obłędnie. Apple Watch czy Pixel Watch wygląda jak g***o oczywiście IMO
@marcinborucki81: Czy esim działa z iPhonem ?
@deltazero3796: Ciekswy, ale zostaje przy swoim cyfrowym Casio PRG :)
@BarteKulakowski: Zwracacie uwagę na wykonanie smartwatchy?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=3MFLzYTxML4