Minecraft the Broken Script, czyli mod, który wywołuje PARANOJĘ - Chucken


Ja myślałem że to stopniowo straszy D: Twitch ► Blue Sky ► Twitter ► Instagram ► Discord ► Muzyka ► Outro ►
Komentarze:

@mrkryha4945: Błagam zrób kolejny odcinek z tego
@Arturooo252-l4o: ja mam pytanie wy też to widzicie w 24:10 obok koni
@normalwings7576: tak btw jak byś wszedł w ten czarny kloc to by cię tepneło do tego clan voida, a i następnym razem chuk jak będziesz grał w Broken script to napisz: NULL na chacie dostaniesz free diaxy ;)))))))
@Krzakson_2: sproboj spamic "null" na chatcie :3
@xKitsuneee.: 33:30 Pure panic mode
@Juggernaut688: pls more
@FabianPrzeplata: Na końcu ……miałem słuchawki zawał
@joebidensbraincell: Z dnia na dzień tego jest więcej i jeszcze bardziej pojebane rzeczy się dzieją. Polecam zrobić z tego małą seryjkę, bo naprawdę ta modyfikacja jest prześwietna.
@KakishiMojastaratomójstary: Uhhh jak Enzzi grał,znalaz w plikach gry serwer z czego można się dowiedzieć że.. lore jest straszne, zadanie wpisujesz imienia które są na tabliczce
@KitsuPio: Czy będzie się dało dostać seed'a świata?
@Maciejowy: genialny koniec
moim uszom spodobał się szczególnie
@JanSmok145: Chucken mógł byś zrobić survival z ekipą:)
@LenaAdamska-p7n: Czy mógłbyś zagrać w undertale
@mokkere1546: btw polecam sprawdzić pliki gry bo w nich jest plik World 2 na którym masz dawny serwer i różne budowle klanu który niegdyś na nim grał (poprostu easter egg)
@SebastianPszkit-nn7fy: Zaproś kogoś żeby było mniej straszniej np. maxa,admirosa albo rokiego
@krufel.lubi.glicha9386: Mega hity
@nekoburp: powiem Ci że końcówka odcinka to Ci soe akurat pofarciło
@isiestao3325: Fajnie że nagrałeś tego moda chętnie zobaczę dalsze reakcje co się tam będzie działo a mówię ci że naprawde wiele jest jeszcze do zobaczenia
@Z4rzaleNi_e: Ale xd ty sprinta nie używasz oszczędny jesteś z tym jedzonkiem
@oliwierantczak4201: Zagraj w broken script z kimś.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=6fnBpyZhAAg