USA nakłada 50% cła na Unię Europejską. Polityczny SNUS Nawrockiego. Przy piwie o Polsce. - P.D. MILKO®


Wsparcie dla twórcy: Link do wpłaty na PayPal Przelew Bankowy (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu): 23 1240 3103 1111 0010 4148 2912 kod SWIFT (tzw. BIC): PKOPW Wpłaty mogą być dokonywane w każdej walucie. e mail do Milko: Jes
Komentarze:

@wiesawamaleszewska143: Pociąg był podstawiony specjalnie na marsz Trzaskowskiego.
@krzysztofrojek4786: Oj tam, oj tam. Dobrze że Karol nie zażywał czopków. ?
@ryszardlewandowski-k3p: CALE TO TOWARZYSTWO TO POLITYCZNE LAJNO LATRYNA POLSKIEJ POLITYKI TO BANDA ,NIC DOBREGO DLA POLSKI.
@lucynadurkalec1723: To wszystko co się dzieje utwierdza mnie, że trzeba biec do urny i głosować na pana Nawrockiego... pozdrawiam wszystkich.
@genowefaczarnecka8529: Witam i pozdrawiam ??
@bogusawfatyga9778: Milko przecież dogadały się Stany z Chinami w sprawie ceł.
@danutagazur8412: Dziekuje za wiadomośći.?
@stokrotka4134: Trzaskowski Prezydentem, to koniec Polski.
@rocket3636: Co kolwiek Nawrocki robił jest nie ważne bo jeżeli redaktorek uważa że to problem to znaczy że redaktork popiera pedofilię tak jak Czastkowski i wszystko na temat
@wojciechobuchowski5014: Mogę zrozumieć uzależnienie od nikotyny ale uzależnienie nie może być ważniejsze i silniejsze w tak ważnej sytuacji.
@bozenastankiewicz4985: Mnie nie odpowiada nikt z nich
@NATAJOT: za duzo zarobil kasy doktor
@ewakisiel8762: NIE UFAM
ZADNEMU
@bozenastankiewicz4985: Po co nam te trutki
@janszymczuk1057: Nie ma żadnego znaczenia kto wygra. W każdym przypadku wygrywa POPiS.
@ewabeatagorska2272: Ma Pan racje,takie zachowanie nie jest do przyjęcia.?
@danusiahajduk5312: Przeciez to zwykla zagrywka oraz otumanienie juz i tak otumanionego narodu POLSKIEGO.Sluchac tego wszystkiego nie mozna,ale ciemnota a takie prostackie zachowanie na debacie to jeszcze na calym swiecie nikt nie widzial .
@janmichniak9154: Wygra Trzaskowski. Z uwagi na Ukrainę. Tak jest zaplanowane. Ale ciemnocie trzeba coś pokazać.. ?
@frankw6521: Zawieś Putin na 30 dni rozejm bo ja muszę się uzbroić i przyjąć europejskie wojska. Rob to szybko. Rozumiesz.
@MariaKarp-d5e: Ja słuchaczka pana milko mieszkam Wpg Kanada i i pan się zdradził że pochodzi ze Śląska ja też jestem Ślązaczka Rybnik Wodzisław sl.konkretnie pszow czasami pan używa śląskich słów które rozumie bardzo dobrze lubię pana ❤❤❤❤??
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Ngysh9KVJlA