SPRAWA MIESZKANIA OD PANA JERZEGO WYMAGA WYJAŚNIEN - Super Express
Prof. Antoni Dudek zaprasza na specjalny odcinek „Dudek o Polityce” po debacie prezydenckiej z 23 maja! Profesor komentuje najważniejsze momenty starcia Rafała Trzaskowskiego i Karola Nawrockiego w TVP, analizując ich strategie, wypowiedzi oraz wizerunkow
Komentarze:
@barbarabogfelt1601: Zgadzam się w ? panie profesorze
Pozdrawiam
Pozdrawiam
@Ursss589: Kandydat Warszawy to słabo rządzi Warszawa a Nawrocki tylko może nie tak zarzadzil tylko mieszkaniem
@zofiabiernat5763: ,nie troluj
@Gra?ynaMichalska-o3m: Pis jest w stanie kupić cale labolatorium zeby oczyścić nawrockiego a pognebic Trzaskowskiego!!!! Uważajcie
@GeSz: Onpowiedział , że pani Dulkiewicz schowała pana Jerzego w DPSie,. To jest bzdura,bo każdy może odwiedzić osobę przebywająca w DPSie.Nawrocki łże jak zwykle!!!!
@koprolity: Do jednego kandydata pojawiają się zarzuty, że źle rządzi miastem, a drugi nawet własnego życia nie potrafi ogarnąć.
@Tereska299: Panie Dudek skończ już
Pan z tym opluwaniem wszystkich i wszystkiego
Pan z tym opluwaniem wszystkich i wszystkiego
@Polak419: Przypomnę Panu profesorkowi o tysiącach ekshumacji, jak to pani Biedrzycka mówi i morderstwie Pani Brzeskiej, a Karol Nawrocki nikogo nie zamordował i nie wyrzucił na bruk, tak jak to robił Rafałek z panią Gronkiewicz
@CzystaPolska1: Mogłliby sfilmować wielkie przytulenie
@mariagab: A ten JERZY, to w końcu przez RZ czy przez Z z kropką ? ?
@zbigniewwisnik9666: Co znowu PROPAGANDA
@DanutaB-k9y: Wyraz - pisze się poprawnie czyli Jerzy a nie Jeży !!!!!!
@lilia5393: Serial trwa dalej. 5 sezon odcinek 1670. Dudek bardzo chce te mieszkanie. Pan Jerzy nawet bez Nawrockiego by się znalazł w DPS.
@Bo?enaDuda-k2b: Tak, a złe zarządzanie to też wyrzucanie ludzi na bruk, najpierw nie wolno robić remontów, później wysyła się zawiadomienia z magicznym słowem wierzytelności, obiecuje się, że przeprowadzi się remont kamienicy, ludzie idą do lokali zastępczych, a później, wystawia się kamienicę na sprzedaż, kupują kolesie deweloperzy, wpłacają 20 procent na kampanię trzaska, a ludzie Vin. No to nie jest nic złego, wogóle. Nikonowicz, też lewak cały czas to nagłaśnia, a ostatnia sesja Wawy to co, nie wpuścili Nikonowicza i innych, obstawili policją i nic
Uczeń Walcowej, która przyznała w końcu, że za jej rządów w Wawie działała mafia reprywatyzacyjną, i co jej zrobili. Nic, bo kasta sędziowska jest tak samo umovzona.
Uczeń Walcowej, która przyznała w końcu, że za jej rządów w Wawie działała mafia reprywatyzacyjną, i co jej zrobili. Nic, bo kasta sędziowska jest tak samo umovzona.
@annapoprawa7341: Szukacie igły w stogu siana ..nic na pana Nawrockiego nie macie ,tylko fałszywe oskarżenia i plotki ..wstyd
@annapoprawa7341: Za co ty człowieku tak bardzo nienawidzisz Nawrockiego , to pańskie prywatne uprzedzenia i nie wypada ich mieszać z publicznymi ..proszę powiedzieć ludziom o co poszło .
@mirosawb7651: I nic z tego zacny Panie kolego. Pozdrawiam
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=aZHhHDdhdj0