Bez cenzury: Czerwona kartka dla Trzaskowskiego - Telewizja wPolsce


SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ TelewizjawPolsce24 #wPolsce24 Całodobowa stacja informacyjna. Polityka, ekonomia, przemiany społeczne, polska tożsamość i historia. WESPRZYJ telewizję wPolsce24. Konto do wpłat z Polski: 69 1020 4900 0000 8202 3036 2577, z dopis
Komentarze:

@JadwigaKoperdelska: ???????Nie wierzę żeby naród chrześcijanki zagłosował na ubececje co chciała inwigilować Polaków i na szczujnie. Wybory sfałszowano.
@JadwigaKoperdelska: ???????Nie wierzę żeby naród chrześcijanki zagłosował na ubececje co chciała inwigilować Polaków i na szczujnie. Wybory sfałszowano.
@Wiermar: Jadzi lajkuje Koperdelska?
@wodzimierzglabicki478: Oczko dla ptaków
@GallAnonim1: Krytykowanie faktu, że odbywają się remonty jest obosieczne. Rozumiem, że można krytykować inwestycje z przekroczonymi terminami na wykonanie. Ale krytykowanie samego faktu, że remonty się odbywają, jest idiotyczne.
@BogdanSobczyk-g1u: Trzaskowski.dawno.powinien.odejść!!on.sie.wogóle.nie.nadaje.do.rządu.!!!co.zrobi.to.woła.o."pomstę."odstawić..na."boczn.tor."jak.taki.nieudacznik.rządziw.WARSZAWIE???OBŁĘD!!!!
@ZofiaSzmich: Tęczowy towarzysz= KOsmopolita , lotnisko w Berlinie -Pamietamy AntyPolonizm twój ? !!!!!
@BarbaraMossakowska-r1d: Warszawa siedlisko PO i ich popierajacych.
@markgandi5155: HAMY 8 GWIAZDEK w Akcji TUSK dostał FURI.. dziś Polska nie ma władzy która walczy o nasze INTERESY..
@inkablack5535: Toaleta to był priorytet, tak jak 3.000 000 miliony wypakowane na prywatne kluby gejowskie, a 1.5 miliona na sztukę kręcenia filmów porno. Na to szły pieniądze. Szpitale są w ruinie, kamienice odrapane, brak wind zewnętrznych dla seniorów i ludzi chorych a ten takie wariactwo wyprawia. ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=q0HR4ujzFo0