Wyniki dla tagu: #Żemła

CZY TRZASKOWSKI...? Semeniuk o zwalnianiu pracowników za poglądy: Karta LGBT będzie temu służyła

CZY TRZASKOWSKI ROZCZARUJE SPOŁECZNOŚĆ LGBT? Goście Edyty Hołdyńskiej, radni m. st. Warszawy - Olga Semeniuk, PiS i Paweł Lech, KO - rozmawiają o Karcie LGBT, priorytetach w rządzeniu Warszawą i sondażu Social Changes dla wPolityce.pl

TYLKO U NAS! Wyjątkowa rozmowa Zbigniewa Gryglasa z polskim nauczycielem z Kazachstanu

TYLKO U NAS! Wyjątkowa rozmowa Zbigniewa Gryglasa z polskim nauczycielem z Kazachstanu. "To taki współczesny Judym".

TYLKO U NAS! Dziennikarz wPolsce.pl wyproszony z protestu niepełnosprawnych po rozmowie z Kijowskim!

TYLKO U NAS! Dziennikarz wPolsce.pl był na proteście osób niepełnosprawnych w Warszawie. W demonstracji wzięli także udział aktywiści znani z innych protestów. W pewnym momencie naszą ekipę wyproszono. Powód? Zobaczcie sami.

CZY KTOŚ ZARABIA NA ŚMIECIACH? Szpądrowski załamany: Tort śmieciowy to intratny biznes Warszawa...

CZY KTOŚ ZARABIA NA ŚMIECIACH? Goście Aleksandry Jakubowskiej - mł. aspirant Antoni Rzeczkowski, Komenda Główna Policji i Michał Szpądrowski, radny m. st. Warszawy - rozmawiają o zorganizowanych grupach przestępczych, które działają w "biznesie śmieciowym" i o problemach z odpadami komunalnymi w wielkich miastach, zwłaszcza w Warszawie. W programie materiał Macieja Zemły.

Wymarzone miejsce w szkole niepewność podwójnego rocznika

Wielkie nerwy i niepewność - tak wygląda rzeczywistość tysięcy uczniów w całej Polsce. Wszystko z powodu podwójnego rocznika, który walczy o miejsce w wymarzonej szkole średniej. Materiał przygotował Maciej Zemła.

CO TRACIMY RAZEM Z RYSZARDEM PETRU? Skju: On wróci, jak Feniks z popiołów

Goście Cezarego Krysztopy - Wojciech Korkuć, Korek Studio i Patryk „Skju” Sykut z Pyta.pl - rozmawiają o polskiej scenie politycznej.

Szaleństwo! Mieszkańcy Mokotowa bronią drzew miasto przeznacza je pod topór

Rafał Trzaskowski 2018 r.: "Moim celem jest, żeby Warszawa była najbardziej zieloną stolicą Europy"... Więcej w materiale Macieja Zemły wPolsce.pl

JAK CHRONIĆ DZIECKO PRZED DOPALACZAMI? Loranty: Deprawacja to wynik róbta, co chceta

Goście Macieja Wolnego - Jacek Wrona, były funkcjonariusz CBŚ, Dariusz Loranty, były policjant i Tomasz Białas, Główny Inspektorat Sanitarny - o tym jak uchronić dziecko przed dopalaczami.

Debata Grzegorza Łaguny: Edyta Żemła i Stanisław Koziej o zakupie myśliwców F 35

16.06.2019 Cały program do obejrzenia na: http://www.superstacja.tv https://www.facebook.com/telewizjasuperstacja

Potańcówka LGBT w Warszawie relacja wPolsce.pl

Relacja z dzisiejszej potańcówki LGBT w centrum Warszawy. Z megafonów płyną zaproszenia do wspólnej zabawy. Nie dotyczy to jednak mediów, bo naszą ekipę @wPolscepl próbowano usunąć siłą. Powód? Zadawanie pytań... ️‍e

Sprawdziliśmy wiedzę młodzieży o II wojnie świtowej. Wyniki Cię zaskoczą!

Maciej Zemła zapytał młodych Polaków o kilka podstawowych faktów historycznych.

KTO CHCE ZBURZYĆ KOŚCIÓŁ? Zgierski: UE to projekt lewicowy chrześcijaństwo nie jest przewidziane

Cezary Krysztopa i jego goście - ks. Henryk Zieliński, redaktor naczelny tygodnika "Idziemy", ks. prof. Piotr Mazurkiewicz, UKSW i Jakub Zgierski, Młot na marksizm - rozmawiają o tym, kto chce zburzyć Kościół. W programie materiał Macieja Zemły z Warszawskiej "Patelni" i najbardziej antyklerykalne wypowiedzi celebrytów.

TYLKO U NAS! Rafał Trzaskowski z nagrodą za walkę z powodzią!

Wizytę Rafała Trzaskowskiego w dotkniętych przez powódź regionach tłumaczono jako gest solidarności ze znajdującymi się w potrzebie samorządami. Następnie zdjęcia zatroskanego gospodarza Warszawy doglądającego walów zamieściła na swoich łamach "Gazeta Wyborcza". Jak wygląda pomoc Warszawy w praktyce? Radni PiS powiedzieli dzisiaj: sprawdzam...

SZOK! Środki na erekcje w podstawówce podczas turnieju LGBT. Rabiej nie widzi problemu?

SZOK! Środki na erekcje w podstawówce podczas turnieju LGBT. Rabiej nie widzi problemu? W jednej z warszawskich podstawówek odbywał się turniej siatkówki dla osób LGBT z patronatem prezydenta miasta Rafała Trzaskowskiego. Na imprezie pojawił się dziennikarz telewizji wPolsce.pl Maciej Zemła, który nagrywał to, co zastał na miejscu. W pewnym momencie został otoczony przez uczestników turnieju i wyrzucony ze szkoły. Podczas turnieju sprzedawane były m.in. gadżety erotyczne.

WIECZÓR WYBORCZY. Paweł Rabiej: Współpraca ma sens

Z Pawłem Rabiejem, zastępca prezydenta Warszawy rozmawia Maciej Zemła.

WIECZÓR WYBORCZY. Cezary Tomczyk dla wPolsce.pl: Mówimy: remis ze wskazaniem

WIECZÓR WYBORCZY. Z Cezarym Tomczykiem, PO, rozmawiał Maciej Zemła.

Wolność artystyczna w praktyce! Tak wyglądają zniszone plakaty Wojciecha Korkucia!

Wolność artystyczna w praktyce! Plakaty Korkucia promujące książkę "Lwy nadchodzą" zniszczone! Gdzie są obrońcy wolności artystycznej? Materiał wPolsce.pl

Andrzej Goździkowski, prezes Cedrobu: Program Gobarto 500 to 500 ferm trzody chlewnej

Sytuacja hodowców trzody chlewnej jest w Polsce nie do pozazdroszczenia. odpowiedzią na problemy jest program Gobarto 500, realizowany przy wsparciu Ministerstwa rolnictwa i firmy Cedrob.

Sprawa śmierci kapitana Sobańskiego Wojsku udał się tylko pogrzeb męża | OnetRANO

Gośćmi Tomasza Sekielskiego byli Edyta Żemła i Marcin Wyrwał - Onet. O sprawie przeczytacie i posłuchacie tutaj: https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/wojsku-udal-sie-tylko-pogrzeb-meza/stmcws3 SUBSKRYBUJ Onet RANO: http://bit.ly/OnetRanoSUB Wszystkie odcinki programu na VOD.pl: https://vod.pl/onet-rano Jesteśmy też TU: TT https://twitter.com/OnetRano FB https://www.facebook.com/onetrano/ Insta: http://instagram.com/onetrano

To jest klasyczna manipulacja TVP PiS mówi Rafał Trzaskowski pytany, czy przeprosi za spot

Rafał Trzaskowski o kontrowersyjnym spocie z Michałem Żebrowskim.

Jerzy Majkowski, powstaniec: Nigdy nie było wątpliwości, czy się bić

Maciej Zemła rozmawiał z Jerzym Majkowskim, powstańcem warszawskim.

100imy pod blokiem Patryk Jaki spotyka się z Warszawiakami

Towarzyszymy Patrykowi Jakiemu w jego spotkaniach z mieszkańcami Warszawy.

Patryk Jaki dla wPolsce.pl: Taktyka Trzaskowskiego jest zła dla Warszawy

- To jest taktyka która jest bardzo zła dla Warszawy. Rafał Trzaskowski zajmuje się sprawami polityki ogólnokrajowej, a samorząd nie jest od tego. Samorząd jest od tego, by poprawiać jakość życia mieszkańców - stwierdził w rozmowie z naszym reporterem Patryk Jaki.

prof. Kazimierz Kik o wecie prezydenta: To dobry wzorzec dla funkcjonowania polskiej demokracji

- Efektem weta prezydenta będzie status Quo (...) Prezydent wysłuchał dialogu i stworzył grunt dla poszerzania spectrum społecznego oddziaływania dla formacji rządzącej. To dobry wzorzec dla funkcjonowania polskiej demokracji - stwierdził w rozmowie z naszym reporterem prof. Kazimierz Kik.

Czy wyprawa Patryka Jakiego do Sofii miała sens? To miały być wczasy, jak twierdzi opozycja?

- Ciężko to nazwać wczasami - powiedział Maciej Zemła, reporter wPolsce.pl, który był na miejscu i relacjonował tą wizytę. - Sofia ma trzy, czy czterokrotnie mniejszy budżet od Warszawy, mimo to wybudowała wiele kilometrów metra - stwierdził.

Tomasz Komenda: To będą pierwsze święta Bożego Narodzenia po 18 latach z rodziną

Tomasz Komenda, niesłusznie skazany na 25 lat więzienia za zabójstwo, mówi o pierwszych świętach, których nie będzie musiał spędzać za kratami.

Grzegorz Furgo: Wszystko wskazuje, że za aferą podsłuchową stoją Rosjanie

Czy za aferą podsłuchową mogli stać Rosjanie? Według Grzegorza Furgo, PO, wszystko na to wskazuje.

Sonda. Czy ACTA2 ograniczy wolność internetu?

Maciej Zemła pytał warszawiaków, co myślą o Czy ACTA2 i czy ich zdaniem dyrektywa unijna może doprowadzić do zmniejszenia wolności w internecie.

Portret damy, dzieło zrabowane przez Niemców, wraca do Polski!

Muzeum Narodowe. Przekazanie do zbiorów MNW polskiej straty wojennej - „Portret damy” z 1628 r. autorstwa Melchiora Geldorpa, z udziałem wicepremiera Piotra Glińskiego, ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher i przedstawicieli amerykańskiej służby śledczej DHS/ICE. Materiał przygotował Maciej Zemła.