Wyniki dla tagu: #Wróblewski

CZY PO MA POMYSŁ NA ZWYCIĘSTWO? Rydliński: Platforma nauczyła nas przez lata, że nie ma poglądów

CZY PO MA POMYSŁ NA ZWYCIĘSTWO? Mateusz Maranowski rozmawia z politologami: Arturem Wróblewskim i Bartoszem Rydlińskim.

W JAKIM STYLU LEWICA... Wróblewski: PiS ukradł wszystkie progresywne postulaty lewicy

W JAKIM STYLU LEWICA WEJDZIE DO SEJMU? Mateusz Maranowski rozmawia z politologami: Arturem Wróblewskim i Bartoszem Rydlińskim.

CZY PO MA POMYSŁ NA ZWYCIĘSTWO? Rydliński: Platforma nauczyła nas przez lata, że nie ma poglądów

CZY PO MA POMYSŁ NA ZWYCIĘSTWO? Mateusz Maranowski rozmawia z politologami: dr. Arturem Wróblewskim i Bartoszem Rydlińskim.

W JAKIM STYLU LEWICA... Wróblewski: PiS ukradł wszystkie progresywne postulaty lewicy

W JAKIM STYLU LEWICA WEJDZIE DO SEJMU? Mateusz Maranowski rozmawia z politologami: dr. Arturem Wróblewskim i Bartoszem Rydlińskim.

SZCZERZE O POLITYKACH Tomasz Wróblewski WEI

: Tomasz Wróblewski (z fundacji Warsaw Enterprise Institute) gościem VETO. Przeróżne tematy jak zawsze - polecam oglądać do końca gdzie Tomasz mówi całkowitą prawdę o politykach. Sprawdzajcie kanał WEI: https://www.youtube.com/watch?v=8WGETjX4O6M...

JAK OCENIĆ CZTERY LATA DOBREJ ZMIANY? Trudnowski: PiS dobrze wykorzystał czas koniunktury

JAK OCENIĆ CZTERY LATA DOBREJ ZMIANY? Marcin Fijołek rozmawia z Arturem Wróblewskim, politologiem i Piotrem Trudnowskim, Klub Jagielloński.

W CO GRA SCHETYNA? Wróblewski: Zamiana Schetyny na Kidawę Błońską, osobę mdłą, może nie zagrać

W CO GRA GRZEGORZ SCHETYNA? Marcin Fijołek rozmawia z Arturem Wróblewskim, politologiem i Piotrem Trudnowskim, Klub Jagielloński.

CZY ZAGRANICZNA PRASA... Wikło: To robi wrażenie, zobaczyć te wszystkie okładki w różnych językach

CZY ZAGRANICZNA PRASA PRZYPOMNIAŁA O 1 WRZEŚNIA? Aleksandra Jakubowska rozmawia z Arturem Wróblewskim, politologiem, Uczelnia Łazarskiego, prof. Kazimierzem Kikiem, politologiem, Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach i Marcinem Wikło,...

ROCZNICA 1 WRZEŚNIA... Wróblewski: Gdyby Trump przyjechał, byłoby większe nagłośnienie uroczystości

ROCZNICA 1 WRZEŚNIA CZY WIZYTA TRUMPA. CO WAŻNIEJSZE? Aleksandra Jakubowska rozmawia z Arturem Wróblewskim, politologiem, Uczelnia Łazarskiego i prof. Kazimierzem Kikiem, politologiem, Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach.

JAK MAFIA VAT OWSKA OKRADAŁA POLAKÓW? Biedroń: Tusk, jako premier, jest za to odpowiedzialny

JAK MAFIA VAT-OWSKA OKRADAŁA POLAKÓW? Edyta Hołdyńska rozmawia z Tomaszem Wróblewskim, prezesem WEI i Wojciechem Biedroniem, wPolityce.pl.

DLA KOGO TRYBUNAŁ STANU ZA VAT? Wróblewski: W historii III RP nie było takiej skali wyłudzeń

DLA KOGO TRYBUNAŁ STANU ZA VAT? Edyta Hołdyńska rozmawia z Tomaszem Wróblewskim, prezesem WEI i Kazimierzem Smolińskim, wiceprzewodniczącym komisji śledczej ds. VAT.

KTO CHCE ODWOŁAĆ WIZYTĘ TRUMPA W POLSCE? Waszczykowski: Mamy do czynienia z polską inspiracją

KTO CHCE ODWOŁAĆ WIZYTĘ TRUMPA W POLSCE? Czy artykuł w "Washington Post" nawołujący do anulowania wizyty Donalda Trumpa w Polsce, jest inspirowany przez opozycję? Edyta Hołdyńska rozmawia z Jarosławem Guzym, ekspertem ds. międzynarodowych, Arturem...

ARTUR WRÓBLEWSKI POLITOLOG, AMERYKANISTA DLACZEGO TRUMP CHCE KUPIĆ GRENLANDIĘ?

ARTUR WRÓBLEWSKI (POLITOLOG, AMERYKANISTA) - DLACZEGO TRUMP CHCE KUPIĆ GRENLANDIĘ? Oglądaj nas i czytaj także na portalu www.telewizjarepublika.pl - codziennie nowe wiadomości z Polski i świata!

PIOTR KAMIŃSKI PRZED BABILON MMA 9: CHCIAŁBYM TĘ WALKĘ EFEKTOWNIE SKOŃCZYĆ!

NASZYCH REDAKTORÓW UBIERA FIRMA http://kruksdifferent.com DAJ SUBA!: http://bit.ly/29hFbNN Polub nas na FB: http://bit.ly/29aX1O1

CZY ZMIANA MARSZAŁKA... Król: Odwołanie Kuchcińskiego przypomina mi odwołanie Macierewicza

CZY ZMIANA MARSZAŁKA SEJMU BYŁA POTRZEBNA? Mateusz Maranowski rozmawia z Markiem Królem, tygodnik Sieci i Michałem Wróblewskim, wp.pl.

KOGO ZDRADZIŁA... Pomarański: Schetyna zabezpiecza swoją pozycję, by przetrwać do następnych wyborów

KOGO ZDRADZIŁA OPOZYCJA? Maciej Wolny rozmawia z Arturem Wróblewskim, politologiem, Uczelnia Łazarskiego i Andrzejem Pomarańskim, ekspertem w dziedzinie komunikacji i PR.

CZY PLATFORMA OSZUKAŁA WYBORCÓW? Wróblewski: Ludzie się odwracają od PO, bo straciła swoją tożsamość

CZY PLATFORMA OSZUKAŁA WYBORCÓW? Maciej Wolny rozmawia z Arturem Wróblewskim, politologiem, Uczelnia Łazarskiego i Andrzejem Pomarańskim, ekspertem w dziedzinie komunikacji i PR.

CZY LEWICA ZYSKA NA SPORZE WOKÓŁ LGBT? Wróblewski: Wiem, kto traci, tracą środowiska LGBT

CZY LEWICA ZYSKA NA SPORZE WOKÓŁ LGBT? Mateusz Maranowski rozmawia z Arturem Wróblewskim, politologiem, Uczelnia Łazarskiego.

CZY W POLSCE JEST PRAWDZIWA LEWICA? Otoka Frąckiewicz: Prawdziwą lewicą w Polsce jest PiS

CZY W POLSCE JEST PRAWDZIWA LEWICA? Aleksandra Jakubowska rozmawia z Giedyminem Wróblewskim, dyrektorem Biura Krajowego, Unia Pracy i Julią Zimmermann, Razem oraz Agatonem Kozińskim, dziennikarzem "Polska The Times" i Rafałem Otoką-Frąckiewiczem,...

KTO RZĄDZI UNIĄ EUROPEJSKĄ? Hołdyńska: Wreszcie widzimy, że to Niemcy rządzą UE

KTO RZĄDZI UNIĄ EUROPEJSKĄ? Maciej Wolny rozmawia z Edytą Hołdyńską, publicystką "Sieci" i wPolsce.pl i Arturem Wróblewskim, politologiem, Uczelnia Łazarskiego.

JAKI PROGRAM MA KOALICJA OBYWATELSKA? Wróblewski: Program PO został napisany w siedzibie PiS

JAKI PROGRAM MA KOALICJA OBYWATELSKA? Aleksandra Jakubowska rozmawia z dr. Arturem Wróblewskim, politologiem i Rafał Otoką-Frąckiewiczem, wsensie.pl.

CZY PO ZAPŁACI ZA LEWICOWOŚĆ? Wróblewski: PO stała się zakładnikiem radykalnych haseł

CZY PO ZAPŁACI ZA LEWICOWOŚĆ? Aleksandra Jakubowska rozmawia z Ewą Zajączkowską, wSensie.pl i dr. Arturem Wróblewskim, politologiem, Uczelnia Łazarskiego.

Z KIM PSL NIE PÓJDZIE DO WYBORÓW? Wróblewski: PSL mogłoby odzyskać tożsamość idąc samemu do wyborów

Z KIM PSL NIE PÓJDZIE DO WYBORÓW? Aleksandra Jakubowska rozmawia z Ewą Zajączkowską, wSensie.pl i dr. Arturem Wróblewskim, politologiem, Uczelnia Łazarskiego.


Ostatni komentarz: Ideał kobiety <3 Ewa Zajączkowska
CZY SCHETYNA STRACI PRZYWÓDZTWO W PARTII? Wróblewski: Schetyna idzie po kolejną, piątą już, porażkę

CZY SCHETYNA STRACI PRZYWÓDZTWO W PARTII? Aleksandra Jakubowska rozmawia z prof. Kazimierzem Kikiem, politologiem, Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach, Arturem Wróblewskim, politologiem, Uczelnia Łazarskiego oraz Rafałem...


Ostatni komentarz: Nigdy więcej platformy ?
CZY Z WOJSKAMI USA NIE MUSIMY SIĘ BAĆ? Górka Winter: Wojsko USA odstrasza potencjalnych agresorów

CZY Z WOJSKAMI USA NIE MUSIMY SIĘ JUŻ BAĆ? Marek Pyza rozmawia z dr Beatą Górką-Winter - ekspert ds. bezpieczeństwa, Uniwersytet Warszawski i dr. Arturem Wróblewskim, politologiem, Uczelnia Łazarskiego, o jutrzejszym spotkaniu prezydentów Polski i...


Ostatni komentarz: Kobieta, żona, matka kłamie jak bura suka, zapomniawszy o sumieniu, wsztydzie, o honorze, o Bogu. Ręce opadają.
W CO GRA PREZYDENT DULKIEWICZ? Formela: Marsz Równości to była konfrontacja LGBT ze społeczeństwem

W CO GRA PREZYDENT DULKIEWICZ? Jak powinna zareagować na Marsz Równości w Gdańsku prezydent tego miasta Aleksandra Dulkiewicz. Marek Pyza rozmawia z Markiem Formelą, wydawcą "Gazety Gdańskiej" i prof. Arturem Wróblewskim, politologiem.


Ostatni komentarz: tak matka z dzieckiem To pani nastawia SWOJE DZIECKO NA NIE BEZPIECZENSTWO POWINI SIE PANJA ZATIRESOWAC MADRZY LUDZIE I PANIA ADAMOWICZ
CZY W POLSCE POTRZEBNA JEST LEWICA? Dziś Schetyna to polityk przegrany a Czarzasty wygrany

CZY W POLSCE POTRZEBNA JEST LEWICA? Marek Pyza rozmawia z Markiem Formelą, wydawcą "Gazety Gdańskiej" i prof. Arturem Wróblewskim, politologiem.

Jak skończy się ROZDAWNICTWO POPISu Tomasz Wróblewski

TEMAT ODCINKA: Tomasz Wróblewski z Warsaw Enterprise Institute opowiada o konsekwencjach rozdawnictwa PiSu oraz o rozwiązaniach instytutu. Co sądzicie? Jeśli chcecie wesprzeć naszą działalność kupcie cegiełki tutaj:...


Ostatni komentarz: Super rozmowa ale wszystko zaczyna się od urn wyborczych a to już 26 Maja.
Andrzej Dera: Nie ma mowy o bojkocie wyborów do Sądu najwyższego

Poniedziałek jest ostatnim dniem zgłaszania kandydatur na sędziów Sądu Najwyższego. Zgodnie z obwieszczeniem prezydenta Andrzeja Dudy z 29 czerwca, do obsadzenia są 44 wakaty sędziowskie.

Bartłomiej Wróblewski: Bojkot procedury wyboru nowych sędziów SN się nie udał

- Bojkot procedury wyboru nowych sędziów SN, który organizowała opozycja i część środowiska się nie udał. Jest duże zainteresowanie stanowiskami w SN. Wychodzimy z tego pata. Jest spora grupa osób w środowisku sędziowskim, która chce włączyć się w...