MAPA Z GOTHIC SEQUEL? | GOTHIC 2 - Muski


★ Dobijemy 100 łapek w górę? ★ ★ Rozwiń opis! ★ ★ DISCORD!: ★ ★ IP!: ★ ★ Śledź mnie tutaj! ★ ★ ★ ★ ★ ★ Dołącz tutaj! ★ ★ ★ ★ ★ ★ Inne! ★ ★ G2A: ★ ★ FAQ: ★
Najlepsze komentarze do filmu "MAPA Z GOTHIC SEQUEL? | GOTHIC 2":

bogucello: Co to za bzdury... masakra. Skąd ty te rewelacje bierzesz?
SkyDay: bezi porównaj ten screen beziego (ciebie) i końcówkę filmu gothic 2 jak xardas cie przywołuje takie same ubranie ma bohater
Dwunasty: Daj serduszko
MisLodomir: To Kiedy Ten Gothic Sequel wychodzi XD ?
Sative: Ja pierdole, to nie jest mapa z sequel'a. Zobacz na zamek w SO. Nie masz newsów na temat sequel'a i napierdalasz manipulacjami. Sequel nigdy nie był tajemnicą, po prostu nikt nie pytał. Also mighty alien dwarf znajdował się wtedy o ile pamiętam w siedzibie PB lub Jowood, potwierdzone info.
Gracjanek Tv: Ludzie przeprowadzili wywiad z piranią i okazało się że mapa gothica miała być ileś razy większa i może nagle trzeba było zrobić szybciej grę i pozostawili demo bo demo prawie się nie rożni i tylko dali tą palisade bo nie mieli czasu :)
twuj stary pijany: ma troche sensu
Gorjuszek: za palisede orkow da sie przejsc bez kodow. jest jedno miejsce niedaleko rzeki gdzie da sie normalnie przeskoczyc (bezimienny najpierw wskakuje na jedna pozioma belke potem przeskakuje przez palisade)
Gothicew: Chcieli zmniejszyć wagę, a zarazem wiedzieli, że gracze będą tam przechodzić na kodach - zostawili trochę terenu, żeby nie było pusto i zarazem w tak nieatrakcyjnej odsłonie, żeby:
a) łatwo znaleźć tabliczkę (będącą żartem twórców, jak samochód w Jarkendarze), która na tle pustki dość mocno się wybija,
b) graczy nie ciągnęło za palisadę i nie wkurzali się, dlaczego mając niemal gotową mapę twórcy jej nie udostępnili do eksploracji..
Z resztą to tam lądują zwłoki np. Bilgota po jego dezercji z GD :P
Errmirand: mnie dziwi jedno czemu nie oddadzą community to co zrobili z dodatkiem do 1, przecież dobrze wiedzą że robimy z gothiciem to co im się nawet nie śniło.. 3 miechy i pewnie ruskie by zrobiły to co oni przez 5 lat :D
GameChallenger: Widzę kolejny clickbait. Zostawili podłoże bo mieli taki kaprys, dla nostalgii i otoczki jaskini z niepotrzebnymi już npc.
Kilka fragmentów terenu zaś bez dodatkowych tekstur ma znikomy wpływ na wagę gry, ale widzę wiesz lepiej.
TheDarkTeam RO: Nie ogladam tego typu filmów, ale to troche pierdolenie wyssane z palca. To z tą wagą świata, to dziwne stwirdzenie, jedna wieża, czy dwie w modelu, nie robią zbytniej różnicy.
T&L Gaming: To inne mapy, dowodem jest stary obóz a dokładniej wieża, w sequelu była zniszczona w g2 nie
Dariusz Kolanko: a ty masz już gothic sequel ? :3
GnomeK: Bzdury większe od tego że ziemia jest płaska.
Damian: Mapa Gothic 2 jest z Sequela, a to że za palisadą nic nie ma to dlatego że nie chciało im się robić terenów z Gothic 1, bo i po co? Ten film jest głupi i niepotrzebny.
QuakeGuy2002: Ja pierdole...dawno takich bzdur nie słyszałem. W G2 budynki z terenu za palisadą zostały usunięte po to żeby ograniczyć ilość niepotrzebej geometrii (bo po co one by były skoro gracz i tak by ich nie zobaczył?). Mapa z Sequela po anulowaniu projektu została prawdopodobnie wyrzucona do wirtualnego kosza i zapomniana na długie lata. W Sequelu na miejscu Nowego Obozu też jest wielka dziura zamiast terenu tak jak na bagnach. A wiadomość od obcego krasnoluda z kosmosu to jedynie easter egg taki sam jak samochód w Jarkendarze.
Ottó Kálmán: Whats the pont if this "alien dwarf" messege thing? I mean, besides that the orc hordes story is fake.
PlayForBloodPL: Gothic naj ale da sie przejść bez kodów przyjacielu
Nikt: ja grałem w sequela i mogę to potwierdzić
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=KWOIEEXybXA