No to telefon do serwisu RoadVlog2017dla Damiana odcinek 59 Road Vlog


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=7WStoZnn_G4Najlepsze komentarze:

Dawidek... Nie było PYK przed intro ? Pozdrawiam
czarnyk... z tym kołem to wina martwego amortyzatora :) jest tak zużyty ze kolo skacze na nierownosciach
Miko?aj... Ja nie mogę uwielbiam Cię , dzięki tobie zajawiłem się na tą robotę ale teraz studia zaczynam . Jak widzę Irun to płakać mi się chce bo tak często tam byłem , że aż przykro się robi , że nie jeździ się po tych miejscach tylko siedzi w domu . Tak samo odcinek z Chambery. Nie mogę Cię oglądać chyba bo jeszcze wrócę do tej roboty :D Pozdrawiam i Szerokości !
W. Ostr... Damian, jako osoba która rzucała słodkie na rzecz normalnego jedzenia, dam ci radę. Unikaj takich wynalazków jak Cola Zero. Większość słodzików rozwala trzustkę i zaburza produkcję insuliny. Już lepiej pij zwykłą colę w małych ilościach (250ml dziennie) lub napoje niegazowane. Jeśli chcesz stracić masę, to wcale sobie nie odmawiaj dużo tłustego, tylko np. ogranicz mąkę o połowę z aktualnego spożycia. Sprawdzone, potwierdzone. Pozdro.
?ukasz ... ile dałeś za zęby pytam serio bo wygladaja zajebiscie
roman n... uuu.....panie PROGRES, długo mnie nie było.
hoobzx9... Ty masz zęby!! I to zajebiste :D
donmelo... Siemasz :) to znowu ja :D. No te ręczniki hehe mam to samo czasami... wtedy przydaje się świerza koszulka czy też spodnie adresowe :D ale co ja tu będę pisał sam wiesz jak jest :). I znowu mnie mobilizujesz :) tym razem do aktywnych poranków :). Szerokiej brataszku, powodzenia! Pyyyyyyyyk!!!!! ;)
Slawcio... Czesć Damian . Mosz gybis abo implanty?
Michalc... 13:47 A ten ser mimo let jest jeszcze dobry? ?
BARTT... Czołem Damiano :D No i kolejny odcinek,szkoda tej Xperii koszta pewnie będą ale to Rondo w pewnej minucie tyle tam samochodów stało ciekawe czemu.... Pozdrowionka Pyyyk ! :D nie omijam żadnego odcinka ! Wpadnij na mój kanał...
S3ba11... Tak nudy ten odcinek.. że aż ciekawy :-)
Emil Fl... W Belgii , za taki najazd ma krawężnik - możliwy mandat !
ProeloM... Kurde Damian zęby zrobiłeś ?
84hnk... Amortyzator mu się urwał. Ujedzie ale będzie koło skakac
Piotr W... Jak ja lubię takie odcinki.I wcale nie było nudno.Fajnie patrzeć na twoje ciekawe, niekiedy filozoficzne wywody, ale i normalne sprawy dnia codziennego z życia kierowcy.Pozdrawiam
Spidiju... Kolego jesz chlebek chyba ryżowy czy cuś (dieta) a tutaj kupujesz Cole 0. To nie idzie w parze :)
Wojciec... No kurwa mać za przeproszeniem ale od stycznia do lipca tego roku pracowałem na międzynarodówce i jak odszedłem z tej pracy to się cieszyłem że będę codziennie w domu, normalnie się wysypiał i codziennie brał prysznic a tu proszę. Ponad miesiąc nie jeżdżę po Europie i mam ochotę wrócić do tej roboty mimo tego że ta praca ma swoje wady jak np. częsta jazda darmowymi drogami co wiąże się z brakiem napotkania toalet czy pryszniców (mowa tu głównie o Francji gdzie większość stacji jest z automatyzowana i obsługa najpóźniej pracuje do 21). Ceny żywności za granicą, mało snu (mowa tutaj czasami o braku snu przez 40 godz.). Ale jest coś w tej pracy za czym tęsknie może to powroty do kraju na 1 tydzień po 3-4 tygodniach nieobecności, przejazd przez przejście graniczne w La Jonquera no i wiele darmowych widoków. W skrócie powiem że były to piękne chwile.
Nakamur... 240litrow gdzie tam to wchodzi :<