Fakty RMF FM ciekawostki

Fakty RMF FM ciekawostki

Historia kanału Fakty RMF FM zaczyna się w dniu 2013-08-27 15:26:07.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2716 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 30495170 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 45990 użytkowników.

Małgorzata Kidawa Błońska o nie kampanii Rafała Trzaskowskiego:..."Nie kampania" tak Poranny gość RMF FM Małgorzata Kidawa Błońska opisuje "spotkania z mieszkańcami Warszawy" Rafała Trzaskowskiego. I jak dodaje nie będzie innego kandydata PO na prezydenta Warszawy. Pozostaje nim Trzaskowski. Bronisław Komorowski kandydatem do PE? "Nie będę nikogo namawiać" podkreśla gość Roberta Mazurka. A po dłuższej przerwie dodaje: niech kandyduje. "Decyzje nie zapadły" – mówi Małgorzata Kidawa Błońska pytana, czy Jarosław Wałęsa będzie kandydował na prezydenta Gdańska. Jak podkreśla ważne, żeby to był wspólny kandydat opozycji. "Nowoczesna kategorycznie odmówiła poparcia Adamowicza" dodaje.Małgorzata Kidawa Błońska kampanii Rafała Trzaskowskiego: jestem zadowolona

Najlepsze komentarze:

jedrekk...kida-wa błonka stara lampucera i hipokrytka peło
ka12...Mazurek - genialny !
Menwe B...co za idiotka... i to jest marszałek... WSTYD
Antoni ...EEEE KIDAWA !!!!!!!!!!!!! SRAM I SZCZAM NA CIEBIE POdło OHYDO
Iwona L...Hipokrytka
Wojtek ...tacy jak ona są bezcenni dla PIS... aż boli - Everest hiPOkryzji !!!
Henryk ...POJEBANY I ZAKŁAMANY BOLSZEWICKI RYJ. WIELKA ZŁODZIEJSKA SITWA. PRECZ Z ZŁODZIEJSKĄ KOMUNĄ.
?ukasz..."Cenię Różę Thun"
Ty idiotko.....
Lucky L...Dawaj mamuśka... samo się nie wyśsie.
Krystia...Hahahaha. !!!!!!
tyz tyz...Jak dobrze, że jest kijowa-b. Jest nadzieja, że peło przejdzie do histerii, oj pszepszam, historii.
TheAand...Ta cala Kidawa to taki dwuzydzian: dwie czesci zydowskie i jedna polska. Jak w jej otoczeniu pojawia sie Szewach Weiss, to ona malo co nie dostaje orgazmu. Tego osobnika ona chyba ceni najbardziej.
Cyg...Kompletna idiotka, pierd... jak potłuczona śmiejąc się i przerywając próbuje zagłuszyć prawde, o której mówi Mazurek.Nie wolno mówić o 8 latach bandy przestępców z POmyj, ale kiedy przez 8 lat POmyje mówiły o dwóch latach rządów PIS-u to już było dobrze.Wy jesteście kloaką życia POlitycznego w Polsce, a najwyższe kompetencje to macie w okradaniu państwa, kręcenia lodów, łamania prawa i donoszenie na własny kraj.Wy zakłamane żyjące ścierwa, mając za soba media, sędziów, prokuratorów, szczekacie pyskami jak hieny, na każdego kto nie myśli tak jak wy.Jeb... was pies POwskie szmaty razem z idiotami z Nowotworu i frajerami z PSL-u.
John Ra...Wciąż się zastanawiam skąd PrzestepczaOrganizacja (PO) ma 28% w sondażach. Te głosy to SB, złodzieje VAT, ambergoldy i złodzieje kamienic. Jestescie TARGOWICA!!!!
Adam Dy...Halo, czy leci z nami pilot? Co za tępa dzida.
John Ra...Za każdym razem jak wypowiadają się posłowie PrzestepczejOrganizacji (PO) myślę sobie... debilizm i hipokryzja właśnie osiągnęła apogeum. Jednak za każdym razem się mylę... to jeszcze nie teraz. POpaprancy! Jak dobrze ze już was nie ma. Mam nadzieję ze skonczycie jak Nowoczesna. Życzę wam tego.
Maciej ...Zalosna pusta,arogancka,odpychajaca antypolska zydowka.Hipokryzja 100%,PO=PIS=SLD=PSL=N=R.....................
Burszty...Jaka ta baba jest pusta, myśli, że nadrobi to głupimi minami
Tom Tom...Mazurek jak zwykle obnaża hipokryzję PO, brawo Panie redaktorze.
SoundMe...Brawo dla redaktora Mazurka :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCkC9YgH_FlqOhOIoTDFt4CA