LINIA FRONTU RADIO DED DED87


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=rjvrFNhaqysNajlepsze komentarze:

Krzyszt... Dzięki Panowie, miła pogadanka na temat, szkoda, że PO a nie PRZED tygodniem grania. Miłego dnia!
Piotr M... Jakiś link o FL miał być od Durwada? btw to i ja grałem 3x30 aby zrobić IV poziom.
MsPeryk... Dedu ja Ciebie słuchać nie mogę... najważniejsze żeby jak najwięcej zarobić i stopień wykręcić jest ale dla Ciebie, nie sądź innych swoją miarą. Niektórzy pewnie grają, bo lubią i grają by wygrać, a kredki i punkty to tylko dodatek.
chelek9... Mega nudny tryb. Nie gram.
Nemezis... Tego że mogę się samoistnie rozwalić przytrzymując klawisz J nie wiedziałem.Dobry materiał pozdrawiam ;-)
Mr Max... Nie poruszyliście jeszcze jednego tematu, mianowicie jednej klasy pojazdów, jak dla mnie absolutnie OP na obronach....mianowicie artylerii. Fajnie by było jakby usunęli arty z tego trybu. Nie dość że psują randomy to jeszcze FL muszą obrzydzać. W kolejce jak się zobaczy ile graczy czeka jakimi pojazdami...to najwięcej arciarzy zawsze czeka. Czemu? Bo na obronie najłatwiej wbijać rangi nimi. Nie powinno ich być skoro przecież są naloty i ostrzał artyleryjski. Taki mój apel do WG jak ulepszyć ten tryb poza dodaniem nowych map;)
Mr Max... O tym samozniszczeniu pod J to nie wiedziałem. Bardzo przydatna rzecz, bo miałem już sytuację że się przewróciłem na bok i nic nie mogłem zrobić, bo nie wiedziałem o tym. Musiałem czekać aż zajmą sektor i mnie zbombardują albo dobiją xD
Mr Max... Moim zdaniem to w tej edycji już przycięli nieco zarobki, nie wiem jak ale w poprzedniej edycji miałem bitwy po 300k i więcej, w tej edycji takie bitwy zdarzały się o wiele rzadziej. Nie wiem jak to osiągnęli ale takie mam wrażenie. Nie zmienia to jednak faktu że w tym trybie zarabia się o wiele lepiej niż na randomach przede wszystkim dlatego że w ogóle nie trzeba strzelać z golda bo są tylko 8 tiery. Ja sam kupiłem sobie dzięki zarobionym w tym trybie kredytom 4 dychy, na które normalnie pewnie z rok bym ciułał. Także tryb jak najbardziej na plus, zwłaszcza dla graczy grających bez konta premium u których krucho z kredytami. Dobrze też że nie jest ten tryb cały czas, bo zwyczajnie się nudzi po dłuższym czasie a dodatkowo niszczy granie klanowe, ciężko znaleźć ludzi na natarcie bo wszyscy Frontline chcą grać dla kasy czy żeby czołgi zrobić, nagrody za ten tryb;)
Anna Sz... Dobrnęłam do końca ? bardzo cenne wskazówki, ale cieszy mnie, że o części z nich już wiem i staram się je wykorzystywać. Niemniej jednak audycja długa, ale warto posłuchać. Co do czołgów, to najchętniej biorę z lajtów ruski lt, zamiennie z lttb i ostatnio t92, medy to progetto i lorka, ht Defender, Somua i is 3a, td skorpion mega czołg na linie frontu ? i amx Cda. Pozdrawiam
Pawelt1... Tryb fajny, osobiście wnerwia mnie to że ludzie za szybko rozwalają działa zamiast po prostu dalej robić dmg. Trzeba brać ile się da póki WG nie obetnie zarabiania. Taka szansa dla przeciętnych graczy (jak ja) to przy ograniczonym czasie jaki możemy poświęcić na wota jedyna możliwość na konkretną ilość sreberka +exp ósemek, super sprawa.
Kobra 7... Ale jak to tak , tyle gadania i ani jednego suchara nie było :( A tak na serio , linia frontu bardzo fajna odskocznia od randomów :)
LazyPow... Jak zobaczyłem długość materiału, to myślałem, że zaprosiłeś Grzecha40 :)
monteus... To sie nagadały gaduły jedne :P
Patryk ... Plutonowy Talib pozdrawia! Krótko o linii frontu - byle nie obrona B :)
Adam St... Pozdrawiam
DED87 ciekawostki

DED87 ciekawostki

Historia kanału DED87 zaczyna się w dniu 2009-08-31 21:10:51.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3036 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 16228263 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 44100 użytkowników.