Sąd przeciwko Sakiewiczowi, Godek pozwana, Misiewicz kontra Vega! Przegląd Mediów wRealu24


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=QXDMieSoBBINajlepsze komentarze:

wRealu2... PILNE! Youtube zablokował waszą niezależną, patriotyczną telewizję wRealu24 za mówienie o LGBT! Czy zgodzimy się na cenzurę prewencyjną i łamanie polskiego prawa przez globalne koncerny? Prosimy o pomoc polityków, dziennikarzy, mediów i ludzi dobrej woli! Nie ma zgody na cenzurę w sieci! Działamy dalej nieprzewianie na wRealu24.tv Nigdy nie zamkną nam ust!
M Golog... Na naklejce jest napis Strefa wolna od LGBT a nie od IDEOLOGII LGBT. Mozna to rozumiec personalnie jako zakaz wstepu dla ludz LGBT i to z pewnoscia lamie prawa czlowieka. Sa ludzie o odmiennej orientacji seksualnej, ktorzy sa przeciwni propagowaniu ideologii LGBT. Te sprawy koniecznie trzeba rozrozniac. Sa tez osoby hetero ktore z powodow ideologicznych wspieraja organizacje LGBT.Osobiscie jestem przeciwna PROPAGOWANIU IDEOLOGII LGBT ale akcja Sakiewicza jest wg mnie szkodliwa spolecznie bo wzmacnia antagonizmy i wrogosc. Uwazam, ze jest to celowa, cyniczna, przemyslana socjotechnika.
jcwdent... Genialna sprawa z tym Vegą, obrał sobie za cel po kolei obnażyć to co ma na nas wpływ
Pitbull o mafiach
Służby specjalne, jak nazwa wskazuje
Botoks, patologie służby zdrowia
Polityka, wiadomka

Czekam na film pt. Finansjera, może być mocny
Hitman2... Godek jak potrzebuje kasy to do pracy niech się weźmie. Bezrobocie podobno rekordowo niskie..
Michal ... Kali ukrasc krowe dobrze, Kalemu ukrasc krowe źle. Strefa wolna of El gebete dobrze, cipkomaryjki zle. No panowie redaktorzy ?co jest? Albo chcemy wolnosci albo nie?
Mieczys... Chciałbym kupić same naklejki bez gazety ,na razie 50 szt.
konrad ... Sakiewicz próbuje "ukraść" LGBT jak Juda MN a już wszyscy dają się nabrać, nawet poważny redaktor. Za kim teraz będą biegać po ulicy narodowcy:))))))
Łukaszenka rządzi!!!! Baćka na króla.
Artur S... Wolny rynek kto chce kupi a kto nie chce nie kupi i tyle redaktorze? a gazeta wyborcza z naklejkami strefa wolna od katolików też wolny rynek kto chce kupi kto nie chce nie kupi i nie bedziecie protestowac? Uwazajcie co mowicie bo moze to sie obrocic przeciw wam gdyz lewica moze wpasc na tak samo glupi pomysl jak wasza prawica i tez produkowac rozne naklejki.
stern... Sakiewicz sieje wiatr i zbiera burzę. Ten pseudo polski redaktor działa na szkodę  Polaków.
gaja100... Sakiewicz wygrał , teraz będzie mu współczuć każdy katoliki!! Nie dajmy się wkręcać!
Pan Tad... Ciekawe co sakiewicz powie gdy pojawią się nalepki "Strefa wolna od ideologii KK'
Jan Prz... W Szkocji można kupić T-shirty i kubki z napisem "Politicaly Incorrect" - "Niepoprawny Politycznie". Dlaczego takich rzeczy nikt nie produkuje w Polsce ? Ja natychmiast kupię
jacek.m... koleś, szlochasz, że waszą redakcję oklejono naklejkami zaraz po tym, jak chwalisz, że naklejki są cool... no to o co ci chodzi ??????????
Jan Prz... Musimy być ZAWSZE krok PRZED PPP (Politycznie Poprawni Popaprańcy) !!! Jeśli czegoś zabraniają, musimy mieć kilka wariantów obejścia. Zabraniają naklejek - PRODUKUJMY T-shirty. Bojkotujmy firmy, które bojkotują NORMALNOŚĆ a sponsoruj a i wspierają dewiacje. Bądźmy tylko solidarni i konsekwentni a wygramy. Handełes długo nie wytrzyma bicia po kieszeni...
S?awomi... 14:17 - no tak rzeczywiście że promocja różnego rodzaju szkodliwych przestępczych destrukcyjnych postaw społecznych jest szkodliwa dlatego nie należy ich promować.
majde j... Ja ci dam twoje ziemie PUDLU.Znajdziesz cos,bierz ten smrod i odlatuj w nicosc ty suki......ynu.
majde j... IRAN w akcji,po cholere Polska miesza sie w sprawy Iranu?????
majde j... Kulczynska na stos.
Stan Fr... Sakiewicz broni Katolikow!!!!!??? To obraza!! Sakiewicz robi to tylko i wylacznie z powodow zysku i rozglosu a nie z powodow merytorycznych , by uchronic sie przed bankructwem!!! Tyle w temacie!!!!
Adam Do... To dla odwrócenia uwagi od 447 itd...
wRealu24 ciekawostki

wRealu24 ciekawostki

Historia kanału wRealu24 zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:07:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3528 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 154727134 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 300000 użytkowników.