YouTube Skasował Patriotyczny Kanał Polaka z Niemiec Chwalił Polskę Analiza Komentator Polityka PL TO JUŻ JUTRO


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=lpR7DlSgjJ0Najlepsze komentarze:

Romuald... Wiec tak,Gornaj nie zostal usunieaty za ( patriotyzm) tylko i wylacznie za Idiotyzm.Szczescie ze idiotyzm nie boli bo Gornaj mialby bole jego pustej paly.
adrian ... Gornaj to dzieciak który został skrzywdzony w dzieciństwie....
Wiecie przez kogo????
marcin ... Gornaj był pozytywny jak mało kto. Wszędzie doszukiwał się w ludziach dobra, nie jątrzył. Musi założyć kanał na vimeo albo cda. Youtube jest stracony. Po tym, co się stało,tobie Ator radzę to samo. I już go promuj, bo kasacja konta może być szokiem.
Mateusz... Kds
Dodogam... Przykro mi że wartościowe kanały są usuwane ☹️☹️☹️
Sztorm ... I gdzie teraz masz Gornaja? Ator ty ogolnie znasz Emila?
Utopiec... kds
Knick... O kurna
Niemcy robiący blitzkrieg na koniach XD
BEATA F... WITAM. JESTEM OBURZONA !!!!! YOU TUBE zachowujecie się jak świnie!!! przeczytajcie to wredne mendy!!! YT zapomina o tym, że my Polacy jesteśmy bardzo pomysłowi i stworzymy wreszcie swój polski yt, bójcie się!! ENIGME też Polacy rozwalili !!!! A my kochani do dzieła nie będzie nam jakaś świnia straszyć mądrych ludzi!!!! UWAŻAJCIE - POLACY TO MĄDRY NARÓD, KTÓRY ZBYT DUŻO WYCIERPIAŁ I JAK SIĘ WKURWI TO WSZYSCY SIĘ ZESRAJĄ W GACIE!!!!!! Młody człowieku jesteś w pi na pięć!!! trzymam za CIEBIE kciuki i całym sercem jestem z Tobą!! Mam nadzieję, że przyjdzie taki moment że te mendy będą płacili wysokie odszkodowania za utracone korzyści za wykonywaną pracę, a co niektórzy wylądują w pierdlu!!! Pozdrawiam Wszystkich Mądrych Ludzi. Ewa P.s. to nie jest mowa nienawiści tylko przepowiednia Ewy!! pa pa
Su?tan... mam nadzieję że już ostatecznie runął mit wspaniałych Niemiec
Grzegor... Gornaj polski patriota, chcial dostac w Polsce legitymacje inwalidzka, a pracuje na 1,5 etatu. On nawet Panstwo Polskie chcial wydupcyc :(( Taki gnojek.
Erwin B... Youtubie przybywaj
Comanda... Skończ jęczeć! Jeśli nawet kanał takiego szura i fanatyka jak Rola przywrócili to tym bardziej twój przywrócą.
rob... Można zrobić z yt linki do polskiego yt ważna żecz rozdzielczość 144p oraz podobna liniowa grafika
Jeremi ... Gornaj tak to widzisz jest w tej kochanej Polsce. Trzymaj się. YouTube nie lubi ludzi dobrych miłych kochajacych prawdę i siejących zgodę między narodami. Musi faszyści rządzą Youtubem
jacek38... No coz ten gosciu sral na Niemcy kraj ktory dal mu szkole zawod jezyk dawal na utrzymanie matce ktora go wychowywala w Niemczech....no to zostanie do pionu wyprostowany przez ukochana Polske, nie zal mi tego idioty
turek... To że usunęli Gornaja to kpina... trochę się wypowiedział o Szczecinie potłumaczył gazety niemieckie i Youtube go usunął. To był super youtuber! Zorientowałem się dzisiaj bo nie dostawałem powiadomień coś a wrzucał filmy regularnie... i nawet szanowny Youtube nie przedstawi dlaczego... bo oczywiście ma cenzure ale chyba taką reżimową... ale to już wszyscy wiedzą. Pomóżcie mu bo kanał miał niesamowicie wartościowy! Jutro to możecie być wy, youtube się stacza to było ostatnie dobre miejsce dla wolności wypowiedzi... jeszcze... jeszcze chwila i zostaną tylko koty i mejkapy. Mogę obejrzeć wiadomości czy fakty dla balansu co media mówią itd... na youtubie wielu dobrych dziennikarzy ty Ator też spoko można fajne rzeczy znaleźć ale to jest koniec... jeśli on nie wróci to i youtuba ludzie nie będą oglądać będą ludzie oglądać mejk upy... i zrób filmik o tym żeby jakiś Polak zrobił wyszukiwarkę polską odpowiednik Youtuba... zarobi kupę szmalu nazwa Twójfilm ?
sabina2... Prywatne informacje Gornaj masz na Facebooku, masz konto Gornaj pl a tam w znajomych swoje prawdziwe konto i konto swojej dziewczyny, dwa na prawdziwym koncie masz zrobione zdjęcie swojego dowodu osobistego no kto takie coś dodaje na Facebooku już nie powiem o tym że masz zdjęcia dostępne do każdego nie tylko do znajomych. Chłopie opanuj się bo wyzywasz ludzi i ludzie to nie wytrzymali raz trzymasz z NPD później na nich jedziesz
sabina2... No właśnie nie oglądałeś wszystkich filmików i pewnie też nie widziałeś że Gornaj wyzywał od Volksdeutsche ludzi co na stałe wyjechali. Obrażał w komentarzach pewnego pana od narkomanów no to już jest przegięcie.
B. B.... Tak lubilam kanal Goraja... Teraz ma nowy kanal, ale musi zaczac od zera.
TO JUŻ JUTRO ciekawostki

TO JUŻ JUTRO ciekawostki

Historia kanału TO JUŻ JUTRO zaczyna się w dniu 2016-05-06 12:40:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 157 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 40397801 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 446000 użytkowników.